icon-courses Курси

Дорогі клієнти та партнери! Українці!

Триває двадцять перший день героїчного спротиву. Агресор вдався до підступних дій. Він б’є по інфраструктурі, складах, комунікаціях, виробничих ланках. Його мета — знищити нашу економіку. Але йому це не вдасться.

Банк Львів відгукується на заклик українського уряду. Все, що має працювати — буде працювати. Країна має пекти хліб та запалювати світло в оселях, лити сталь та писати програмний код. Сьогодні ми вкладаємо максимум наших ресурсів для зміцнення української економіки. Ми всебічно будемо підтримувати бізнес і разом з ним допоможемо державі, Збройним силам, волонтерам.

Банк Львів працює безперебійно: відділення відкриті, послуги доступні, у банкоматах завжди є готівка. Депозити кожного вкладника захищені державою та європейським капіталом, а виконання кредитних зобов’язань для приватних і бізнес-клієнтів ми перевели на пільгові умови. Банк забезпечує фінансову стійкість.

Навіть більше, ми готові зустріти нових партнерів. Відкривайте рахунки, переналагоджуйте процеси, створюйте нові робочі місця. Нині цього потребує суспільство. Зі свого боку, ми залучимо весь наш досвід, всі наші можливості, щоб надати вам сервіс дійсно європейського зразка.

Сьогодні Львів — непохитний тил. Ми — його Банк. Наша команда пліч-о-пліч з вами на економічному фронті, ми разом рухаємо жорна економіки!

Ашот Абраамян,
Голова Правління Банку Львів

Telegram Viber