icon-courses Курси

До відома фізичних осіб – клієнтів АТ АКБ «Львів» !

            АТ АКБ «Львів» повідомляє, що згідно рішення КУАПіТ АТ АКБ «Львів» від 15.12.2020р., з 20 січня 2021 року вступають в дію зміни до Тарифів Банку, в частині нарахування відсотків на залишки коштів по поточним рахункам, які відкриті за банківськими продуктами «Пенсійна/ Соціальна особлива»; «Пенсійна особлива»; «Соціальна особлива»; «Особливий рахунок» (включаючи рахунки з можливістю використання БПК).

Відповідно до зазначених змін, з «20» січня 2021р. розмір відсотків, які нараховуватимуться на залишок коштів за вказаними рахунками, становитиме 0 % (нуль відсотків) річних.

Переглянути тарифи

Одночасно повідомляємо, що відповідно до зазначених змін розмір відсотків, які нараховуватимуться на залишок коштів за по поточним рахункам, які відкриті за банківським продуктом «Пенсійна/Соціальна» становитиме 6% (шість відсотків) річних (без урахування оподаткування згідно з чинним законодавством.)

Також доводимо до відома, що клієнти Банку, які обслуговуються на умовах банківських продуктів «Пенсійна/ Соціальна особлива»; «Пенсійна особлива»; «Соціальна особлива»; «Особливий рахунок», при бажанні, можуть легко і зручно перейти на обслуговування за умовами банківського продукту «Пенсійна/Соціальна».

За більш детальною інформацією просимо звертатись на інфо. лінію 0 800 505 848 або будь-яке відділення Банку Львів.

 

 

Telegram Viber