На споживчі цілі
Можливі наслідки для клієнта в разі невиконання ним обов’язків згідно з договором про надання банківської послуги споживчого кредитування:
•Пеня у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період прострочки, від суми простроченої заборгованості за кожен день прострочки. Пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.
•Сукупна сума неустойки (штраф, пеня), нарахована за порушення Позичальником зобов’язань по договору, не може перевищувати половини (50%) суми одержаної Позичальником за таким договором.
•За невиконання взятих на себе зобов’язань по поверненню кредиту, окрім сплати пені, Банк вправі вимагати від Позичальника відшкодування заподіяних збитків в повному обсязі, в тому числі й упущену вигоду.
•За неподання та/або несвоєчасне подання Позичальником інформації про свій фінансовий стан, останній зобов’язаний на вимогу Банку сплатити штраф у розмірі 300,00 грн. (трьохсот гривень) за кожен факт такого невиконання та/або неналежного виконання.
•Позичальник зобов’язаний здійснити до моменту видачі кредиту та впродовж усього строку дії договору, страхування на користь Банку, на весь період дії договору, в акредитованій Банком страховій компанії. У випадку невиконання Позичальником свого обов’язку щодо страхування, величина маржі вказана в договорі збільшується на 2 % пункти починаючи з 1-го числа місяця наступного за місяцем, в якому мало місце невиконання вищевказаних умов договору та до останнього числа місяця в якому Позичальником в повному обсязі виконано умови відповідних пунктів договору.
•Банк вправі встановити процентну ставку за користування Кредитними коштами на 2 процентних пунктів вище базової процентної ставки, за невиконання інших умов договору.
•Позичальник надає згоду Банку, у випадку повного або часткового невиконання своїх зобов‘язань за кредитним договором, на розкриття третім особам інформації яка міститься в цьому Договорі, договорах застави, іпотеки, поруки, кредитній справі, а також іншої інформації, яка стала відомою Банку внаслідок виконання цього Договору, в тому числі інформації, що може становити банківську таємницю.
•Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
•Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
•Клієнт має можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації
За вибором Позичальника:
• Класична схема - сума кредиту рівними частинами + % на залишок;
• Ануїтет - рівні платежі
• Іпотека нерухомості, що знаходиться у власності Позичальника/Майнового поручителя
• Автомобілі
• Нерухомість - до 80%
• Земельні ділянки - до 70% • Автомобілі - до 80% (для суми кредиту більше 500 000 грн.)
• Предмета іпотеки, здійснюється у відповідності до вимог Банку
• Життя та працездатності Позичальника якщо об`єктом забезпечення по яких виступає нерухомість та строк кредитування перевищує 5 років;
• Страхування здійснюється щорічно протягом усього строку дії Кредитного договору
Кредит під заставу — це різновид споживчого кредиту, який видається під певне забезпечення. При цьому позичальник оформляє з банком договір, за яким його майно перетворюється на заставу на час користування позиковими коштами. Наявність заставного забезпечення дозволяє отримати кредит на вигідніших умовах: з більшою сумою, за меншою відсотковою ставкою та на триваліший термін.
Існує кілька різновидів подібних позик:
1. Під заставу нерухомості. Цей варіант вважається найпопулярнішим. Як правило, як забезпечення виступає квартира, приватна садиба, земельна ділянка та інша нерухомість. Одним з різновидів подібного кредиту є іпотека.
2. Під заставу авто. Досить поширене рішення на українському ринку. За потреби ви зможете отримати позику розміром до 80 % від ринкової вартості машини.
Існують інші типи застави: цінні папери, дорогоцінні метали, інвестиційні монети, депозити тощо.
До плюсів подібних продуктів можна віднести:
1. Банки частіше схвалюють подібні кредити та вимагають мінімум документів;
2. Виплачувати позику значно легше внаслідок того, що ставка нижча, ніж за класичним споживчим кредитом, а терміни зазвичай більші;
3. Немає обмежень на дострокове повне чи часткове погашення.
Зазначимо, що обов’язковою умовою надання позики є страхування заставного майна від пожеж, повені, війни та інших форс-мажорних обставин. З одного боку, ця процедура робить кредит дорожчим, але, з іншого, дає вам впевненість, що ви не втратите своє майно або отримаєте за нього гідну компенсацію.
Банк Львів пропонує своїм клієнтам такі умови:
1. Максимальний розмір позики – 2 мільйони гривень;
2. Терміни кредитування – до 60 місяців;
3. Річна ставка – від 16 %;
Точніші цифри ви можете отримати у менеджера банку. Зазвичай вони розраховуються індивідуально залежно від умов позики, типу забезпечення та інших чинників. Сам кредит видається на споживчі цілі — ви можете витратити його на власний розсуд.
Для отримання позики вам знадобиться паспорт громадянина України, індивідуальний податковий номер та документи, що підтверджують ваше право власності на заставне майно. У деяких випадках можуть знадобитися додаткові папери. Про всі нюанси вам розповість менеджер Банку Львів
Ця пропозиція набагато вигідніша, ніж класичний споживчий кредит. До того ж, наш банк має відмінну репутацію — ми націлені на взаємовигідну співпрацю та пропонуємо нашим клієнтам оптимальні умови кредитування. Рішення про схвалення позики приймається максимально швидко — вже за кілька днів ви отримаєте гроші та зможете використати їх за призначенням. Замовити позику можна онлайн, через форму на нашому сайті.
Дякуємо за вашу участь!