icon-courses Курси

Шановні клієнти!

Повідомляємо Вас, що 28.12.2018р. було прийнято Постанову Правління Національного банку України № 162, яка зобов’язує банки України впроваджувати і використовувати міжнародний номер банківського рахунку – IBAN (International Bank Account Number), який стане обов’язковим для клієнтів усіх банків України при здійсненні платежів як у національній, так і в іноземних валютах, у тому числі для транскордонних переказів. Тобто, всі перекази будуть здійснюватися лише з використанням IBAN (замість номеру рахунку та МФО банку).

IBAN складається з 29 літерно-цифрових символів: коду країни, контрольного розряду, коду банку та номера рахунку.

Дізнайтесь реквізити IBAN по рахунках, відкритих у Банку Львів – просто зараз  IBAN-калькулятор

З 05 серпня Ви зможете використовувати переваги міжнародного номеру банківського рахунку – IBAN:

  • Зручність – номер рахунку формату IBAN містить інформацію будь-якого виду: код банку, найменування країни, номер рахунку;
  • Безпека – правильність номера рахунку формату IBAN забезпечується використаним в ньому контрольним ключем;
  • Швидкість перерахування – міжнародна система рахунків IBAN забезпечує швидкість перерахувань.

З 5 серпня 2019 року Банк Львів розпочне відкриття клієнтам нових рахунків у стандарті IBAN, а діючі номери рахунків буде змінено відповідно до вимог цього стандарту із збереженням діючого номера аналітичного обліку.

Старі номери Ваших рахунків будуть автоматично замінені на нові номери формату IBAN, та не потребуватиме від Вас виконання додаткових дій.

У період з 5 серпня до 31 жовтня 2019 року клієнти банку зможуть зазначати у реквізитах розрахункових документів як діючий номер рахунку та код банку, так і номер рахунку у стандарті IBAN. Звертаємо увагу, що по закінченню перехідного періоду, а саме, починаючи з 1 листопада 2019 для здійснення платежів в банках України буде використовуватись тільки номери рахунків у форматі IBAN.

Для використання реквізитів “IBAN” необхідно в документах на переказ коштів в полі “Рахунок платника/отримувача/стягувача” заповнити потрібний № рахунку за стандартом IBAN. У реквізитах “Код банку” зазначається «0».

Одночасно повідомляємо, що за чинним законодавством України, такі зміни не потребують внесення змін до Договорів, чи підписання Додаткових угод, чи заміни діючих платіжних карток.

Для отримання нових номерів рахунків Вам необхідно з 5 серпня 2019 року звернутись у найближче відділення Банку Львів або отримати їх в системі інтернет-банкінгу.

У випадку будь-яких додаткових питань просимо звертатися в Контакт Центр 0 800 505 848.

Просимо Вас в найкоротший термін забезпечити інформування Ваших бізнес партнерів і пов’язаних осіб про оновлені банківські реквізити.

Дякуємо за співробітництво!

Ваш Банк Львів

Детальніше можна ознайомитися за посилання : Пам`ятка для клієнтів Банку

Telegram Viber