icon-courses Курси

Відкриваємо новий напрямок фінансування бізнесу спільно з
європейськими партнерами та Фондом розвитку підприємництва

Бути вільним ー це бути енергонезалежним.

Банк Львів у своїй діяльності дотримується засад сталого розвитку і ставить в пріоритет напрямок енергоефективності, без якого неможливе усвідомлення нас і наших клієнтів як європейського бізнесу та європейського суспільства.

На своєму шляху ми знаходимо однодумців і надійних партнерів.
Спілкуючись з клієнтами, зараз відчуваємо нове сприйняття еко-ініціатив українськими підприємцями. Екологічно і енергоефективно ー це не тільки про охорону довкілля, це в першу чергу економніше використання ресурсів, зменшення витрат на комунальні послуги, незалежність від традиційних видів енергії, оптимізація виробництва.

Саме у відповідь на цю потребу бізнесу, зародилося партнерство з Фондом розвитку підприємництва у межах програми  “Додай енергії бізнесу”.  Програма націлена на підтримку фінансування енергоефективних інвестицій малих і середніх підприємств і здійснюється за фінансової підтримки Уряду Німеччини, який через Німецький банк розвитку KfW надав Україні кредит та грант на реалізацію проекту «Рефінансування енергоефективних інвестицій малих та середніх підприємств України через фінансовий сектор».

Кредитний продукт також реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої Фонду через KfW в межах проектів «Фінансування МСП у рамках Східного партнерства – Етап ІІ» та «EU4Business» для відшкодування збитків від курсової різниці за кредитами, що надаються бізнесу в рамках цієї програми.

Як Банк Львів підлаштовує цю програму до потреб бізнесу?

Відтепер в банку доступне фінансування інвестицій бізнесу для реалізації заходів у сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики. Мета ー зменшити споживання енергії та/або викидів СО2 щонайменше на 20%, що сприятиме підвищенню конкурентоспроможності бізнесу та захисту навколишнього середовища.

Максимальна сума кредиту в гривніー еквівалент 500 000 євро. Фінансуються як основні засоби, так і оборотні кошти(до 30% від вартості проєкту як невід’ємна його частина). Ви можете оновити обладнання, купити нову техніку чи транспорт для бізнесу, утеплити фасад чи замінити вікна в приміщенні, якщо це дозволить знизити споживання енергії та забезпечити зменшення шкідливих викидів в атмосферу.

Перевагою є те, що продукт поєднується з іншими державними програмами, наприклад “5-7-9”.

Додамо також, що це не перший такий формат співпраці. Минулого року співпраця з KfW та ФРП надала можливість профінансувати аграріїв та вчасно провести посівну кампанію.

Telegram Viber