icon-courses Курси

Імпортні операції

Якщо купуєте товари в іноземних компаній — допоможемо скласти контракт та/або приймемо на обслуговування діючий, а також допоможемо врахувати всі вимоги Банку.

  

Дізнатися більше

Експортні операції

Маєте експортну валютну виручку? Банк Львів дозволяє скористатися послугами зарахування валютної виручки з продажу товарів/надання послуг та отримати консультативні послуги. Для підтвердження факту відвантаження продукції Банк використовує інформацію з реєстрів митних декларацій або інформацію, отриману від клієнта.

  

Дізнатися більше

Купівля-продаж валюти

Можете купити іноземну валюту для розрахунків за імпортними контрактами, погашення кредитів, оплати відрядження. Також доступний продаж валютної виручки за експортними контрактами.

  

Дізнатися більше

Аналіз документів

Здійснюємо аналіз документів клієнтів до здійснення валютних операцій, щоб забезпечити їхню відповідність вимогам українського законодавства та мінімізувати можливі ризики.

  

Дізнатися більше

Е-ліміти

Клієнт Банку отримує можливість переказувати коштів за кордон та в межах України на користь нерезидентів-юридичних осіб на загальну суму 2 млн євро (або в еквіваленті валюти/гривні на дату здійснення операції) протягом календарного року. Крім того, має дозвіл купівлі іноземної валюти впродовж одного дня на загальну суму, що не має перевищувати в сукупності 100 тис євро включно, без підтвердних документів.

  

Дізнатися більше

БЛОГ: все про зміни
та особливості ведення ЗЕД

Що означає здійснювати зовнішньоекономічну діяльність в реаліях війни?
Блог Олени Ходосевич, керівниці управління платежів та валютного бізнесу Банку Львів

З початку повномасштабної війни росії проти України зовнішня торгівля нашої країни та валютні операції зазнали моментальних змін. Вже вдень 24 лютого НБУ видав екстрену Постанову, що і наразі регулює валютний ринок та процеси імпорту/експорту в умовах військового часу. Станом на жовтень ця Постанова зазнала порядку 30-ти змін. Ці зміни — гнучка реакція НБУ на потреби бізнесу. 

Бізнес, який імпортує та експортує товари, спочатку дещо розгубився у реаліях воєнного стану. Була потреба уважно вивчити умови і ризики для укладання нових договорів. В першу чергу, це — перехід від фіксованого курсу валют до ринкового, проведення платежів за товари і послуги, які належать до критичного імпорту, зменшення граничних строків розрахунків за контрактами, заборона торгівлі з росією і білорусією.

Поступово НБУ послаблював обмеження. Граничний строк розрахунків зріс до 180 календарних днів. Така зміна  строків застосовується лише до операцій, здійснених з 5 квітня 2022 року, і не стосується  валютних операцій, сума яких є меншою за 400 тис. гривень в еквіваленті за офіційним курсом НБУ на дату здійснення операції.  

Збільшення строків розрахунків з іноземними партнерами дало можливість бізнесу вчасно здійснювати взаєморозрахунки з іноземними партнерами, не потрапляючи у список порушників  та уникнути сплати пені в розмірі 0,3% від суми неодержаних грошових коштів за договором (вартості недопоставленого товару) за кожний день прострочення.

Відмінили критичний імпорт на товари. Відтепер бізнес без обмежень може купляти товар за кордоном. Проте залишився на контролі банків критичний імпорт на послуги, які надає бізнес. Перелік таких послуг визначений Законом України «Про Митний тариф України», банки пропускають оплату за конкретну послугу згідно визначеного переліку. 

Робота банку з бізнес-клієнтами, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність у час війни, змінюється — стає гнучкою та згуртованою, ще більш відкритішою і тіснішою. Отримуємо багато запитів на консультації та роз’яснення, ще більше — прохань про експертний супровід нових і раніше укладених контрактів. Працюємо разом! 

Зараз ми розгорнуто консультуємо по напрямах імпортних та експортних операцій, купівлі-продажу валюти, аналізуємо документи. Багато важливої інформації вже є на сайті — повний комплекс порад від моменту укладання контракту до проведення валютного платежу. Зібрано рекомендації зі складання валютного контракту, поради як завантажувати документи, купляти/продавати валюту і проводити валютні платежі через інтернет-банкінг. Крім того, завжди можна отримати відповідь на своє запитання через чат, що швидко зв’язує клієнта з експертом банку.

Виникли питання стосовно валютних операцій?

Залиште свій номер телефону і ми зателефонуємо вам

    Надіслати

    Telegram Viber