icon-courses Курси

Укладено  трьохсторонню  Угоду про cубфінансування між
Банк «Львів»,  Міністерством фінансів України та  АТ «Укрексімбанк»

Кредит 3 млн євро в рамках Проекту «Основний кредит для малих та середніх підприємств та компаній із середнім рівнем капіталізації», метою якого є розширення можливостей фінансування реального сектору економіки, підтримка приватного сектору економіки.

 

Банк Львів, Міністерство фінансів України та АТ «Укрексімбанк»  підписали трьохсторонню Угоду від 10 квітня 2020 року про субфінансування 3 млн EUR в рамках Проєкту «Основний кредит для малих та середніх підприємств та компаній із середнім рівнем капіталізації», метою якого є розширення можливостей фінансування реального сектору економіки та підтримка приватного сектору. Це дасть змогу клієнтам Банку Львів, діяльність яких відповідає критеріям та цілям Спільного ЄІБ з Україною Проєкту, отримати сприятливіші кредитні умови.

Голова Правління Банку Львів, Ашот Абраамян підкреслив: «Ми раді новій співпраці з ЄІБ. В цей нелегкий для бізнесу час, Банк Львів продовжує активно фінансувати МСБ. Угода дозволить Банку розширити можливості доступу до довгострокового фінансування для українського бізнесу.» 

Банк Львів – це регіональний банк, що 30 років надає банківські послуги МСБ та приватним клієнтам у Західній Україні. Банк Львів активно працює у Львівській, Івано-Франківській, Волинській, Рівненській, Тернопільській та Закарпатській областях, а також у столиці України місті Києві.

Нагадаємо, 5 липня 2015 року Верховною Радою України було ратифіковано Фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), спрямовану на реалізацію Проєкту «Основний кредит для МСП та компаній з середнім рівнем капіталізації».
За Проєктом кредитні кошти, обсягом 400 мільйонів євро спрямовуються через українські комерційні банки на підтримку розвитку приватного сектора економіки, проектів малого бізнесу та установ із середньою капіталізацією, а також проєктів соціально-економічної інфраструктури, включаючи проєкти з енергоефективності, пом’якшення наслідків змін клімату та адаптації до них.

 

Детальніше:
Про проєкт :   https://proifi.gov.ua/projects/250496700

 

Telegram Viber