icon-courses Курси

29 березня 2021 року Національний банк України погодив набуття міжнародною фінансовою установою Північна Екологічна Фінансова Корпорація (Nordic Environment Finance Corporation, Nefco) істотної участі у розмірі 13,94% статутного капіталу Банку Львів.

Метою Nefco, як прямого акціонера банку, є підтримка зелених трансформацій у Західній Україні.

Банк Львів вже давно співпрацює з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією.  Nefco є першим міжнародним партнером Банку Львів, який фінансує його проєкти вже більше 10 років. Завдяки успішному союзу Банк Львів одним із перших пропонував “зелені” кредити у Західній Україні, і, на сьогодні, реалізував безліч проєктів зеленого фінансування, як для бізнесу, так і для роздрібних клієнтів за підтримки Nefco. 

Nefco та Банк Львів профінансували кредитну програму, спрямовану на заходи із забезпечення енергоефективності житлових будинків у західній частині України. Тисячі домогосподарств скористались програмою енергоефективності, яка продовжується і сьогодні.

“Наша ціль полягає у позитивному впливі на клімат та довкілля, і завдяки цим інвестиціям ми допомагаємо банку реалізовувати свою стратегію сталого розвитку та встановлювати нові банківські стандарти у  регіоні. Це набагато ширше завдання, ніж лише зелене фінансування. Nefco вперше стає акціонером банку, і ми з нетерпінням чекаємо на продовження нашої плідної співпраці з партнерами, керівництвом та співробітниками Банку Львів”, — каже Тор Торштайнссон, віцепрезидент Nefco з питань зеленої інтеграції. 

Банк Львів — європейський банк, що поєднує найкращі традиції та сучасні технології, які формують нову культуру персоналізованого банкінгу, у якому найвищою цінністю є людські відносини, а головною метою — покращення світу. Акціонери Банку Львів — це авторитетні міжнародні інвестори, які впроваджують далекоглядну стратегію управління, тому, приєднання до спільної роботи команди Nefco позитивно вплине на рівень позиціонування банку та впровадження кращих ініціатив по збереженню навколишнього середовища. 

“Ми віримо, що з приєднанням Nefco, у ролі нашого акціонера, Банк Львів не тільки отримає доступ до цінних знань у галузі сталого банкінгу, але й продемонструє серйозний підхід до всього, що робить. Наша місія — відкривати можливості, надавати підтримку та ділитися досвідом з кожним, хто прагне більшого, оскільки ми віримо, що саме ці люди насправді змінюють світ. Це наш прямий внесок для позитивного впливу на довкілля, сталий розвиток і суспільство”, — говорить Ашот Абраамян, Голова Правління Банку Львів.

Про Nefco

Nefco — це міжнародна фінансова установа, заснована в 1990 році урядами п’яти північних країн: Данії, Фінляндії, Ісландії, Норвегії, та Швеції. Nefco профінансувала та реалізувала понад 1500 проектів стосовно енергоефективності, відновлюваної енергетики, чистоти води та санітарії, управління відходами а також очищення промислові процеси. Зосередившись на малих та середніх проєктах із відчутними результатами, Nefco реалізовує енергозберігаючі та екологічні проєкти стійким та економічно ефективним способом. Nefco служить інтересам своїх власників і здійснює конкретні дії для прискорення зеленого переходу.

 

 

Telegram Viber