icon-courses Курси

Швейцарський акціонер responAbility Participations AG оформив придбання пакету акцій банку «Львів» в розмірі понад 40%. Контрольний пакет акцій залишається у власності існуючого ісландського інвестора Маргеіра Петурсона. Даною угодою банк «Львів» посилив свою позицію, як банк, що повністю є власністю швейцарських та європейських інвесторів. Наступним етапом – responAbility придбає акції нової емісії, в результаті якої стане мажоритарним власником Банку «Львів» з 51% акцій.

responsAbility, компанія-лідер з управління активами в сфері інвестицій, спрямованих на розвиток, управляє інвестиціями понад 3 мільярди доларів у 90 країнах. Офіси компанії знаходяться в Цюріху та Женеві, а також в ЄС, Китаї, Індії, Африці та Латинській Америці. responsAbility інвестує у високоефективні компанії у сфері енергетики, сільського господарства та фінансів. Банк Львів є першим інвестиційним проектом responsAbility Participations AG в Україні, яка має на меті придбати контрольний пакет акцій банку та стати його стратегічним інвестором.

Банк Львів є серед лідерів кредитування малого та середнього бізнесу в Україні. Мережа банку налічує 22 відділення у Західній Україні та в Києві, з головним офісом у Львові.

Telegram Viber