icon-courses Курси

Кредит Готівковий

Швидке рішення та очікуваний результат!
 • До 150 000 гривень без застави
 • Без прихованих комісій
 • Без довідки про доходи
 • Дострокове погашення кредиту без штрафних санкцій та комісій
 • Видача кредиту на миттєву карту Visa Instant
Як отримати кредит готівкою?

Кредит на авто
з пробігом

Будь у безпеці та контролюй свою свободу пересування вже сьогодні! Власне авто — крок до незалежності
 • Термін кредиту до 5 років
 • Відсутність КАСКО
 • Кредитуємо до моменту отримання техпаспорту
 • Дострокове погашення кредиту без штрафних санкцій та комісій
Дізнатися більше

Енергозбереження

Економія — це про прибуток! Використовуй енергозберігаючі технології в побуті та бізнесі — заощаджуй кошти кожного дня
 • Термін кредиту до 48 місяців
 • Сума кредиту до 520 тисяч гривень
 • Діє програма яка передбачає часткову компенсацію
Дізнатися більше

Кредит під заставу

Оформляй дешевий кредит терміном до десяти років під споживчі цілі. Змінюй власне життя на краще!
 • Сума до 3 мільйонів гривень
 • Термін до 10 років
 • Річна ставка - 1-й рік - 22%, наступний період UIRD 12m+7%
Дізнатися більше

Кредит під депозит

Вигідна пропозиція на покупку, а твої кошти на депозиті? Вже зараз користуйся шансом — оформлюй миттєвий кредит під депозит
 • Під суму депозиту
 • На 1 день менше терміну депозиту
 • Без комісії за видачу
Дізнатися більше

Овердрафт

Не відкладай до зарплати — лови момент!
 • До 50 000 гривень
 • Пільговий період до 45 днів
 • До 2 років
Все про Овердрафт

Легкий процес оформлення кредиту

Менеджери Банку Львів роблять все швидко та відповідально.
Оформлення кредиту — це всього три кроки до мрії

1
Заповнення заявки
Вкажіть ПІБ, номер телефону, а також ІПН.
2
Дзвінок менеджера
Наш менеджер зателефонує Вам одразу після отримання заявки для швидкого інтерв'ю. Це зазвичай займає 15-20 хвилин.
3
Отримання кредиту
Приходьте з паспортом та ІПН в будь-яке відділення Банку Львів та отримуйте гроші.

Відповідальне кредитування

Ми дуже відповідально ставимося до кредитування.

У нас немає прихованих комісій. Ми завжди намагаємося правильно оцінити ваші доходи. Ми чесно інформуємо клієнтів про те, скільки треба буде платити, обираємо рішення, які будуть комфортними саме для вашого бюджету.

Трапилося щось непередбачуване і вам важко погашати кредит вчасно? Звертайтеся одразу до нас — ми з розумінням ставимося до форс-мажорних обставин: реструктуризуємо кредит, знизимо суму погашення. При цьому, у нас немає додаткових штрафів за такі зміни, головне — повідомте нас вчасно.

Кредити для фізичних осіб

Бажаєте придбати нові меблі, зробити ремонт, пройти медичне обстеження, але у вас не завжди вистачає на це грошей? Для таких випадків є кредит для фізичних осіб, який можна взяти у Банку Львів. Він є позикою, розмір якої може досягати 150 000 гривень (за умови відсутності застави). Оформляється такий банківський кредит у відділенні чи онлайн.

Існує кілька видів позик, які можна поділити за різними параметрами. Ви можете оформити споживчий кредит на якусь конкретну покупку, наприклад на ремонт, генератор чи оплату подорожі, і це буде цільова позика. Також можна взяти гроші без зазначення цілі покупки та витратити їх на свої потреби. Існує й розподіл за термінами. Короткостроковими вважаються кредитні зобов’язання, які робляться на строки до 40–60 днів, довгостроковими — на рік та більше.

 

Які умови кредитування фізичних осіб

Банк Львів пропонує клієнтам такі кредитні програми:

1. Кредит «Готівковий». По ньому можна отримати до 150 тисяч гривень на будь-які споживчі потреби. При цьому вам не знадобиться довідка про доходи, ви зможете погасити борг, що існує, достроково, в будь-який зручний час.

2. Кредит під депозит. Ця позика підійде людям, які мають вклади в банку. Він вважається дуже зручним і практичним — вам не доведеться розривати наявний договір, втрачати відсоткову ставку за депозитом та зароблені відсотки. Договір укладається на строк дії внеску, комісія за видачу повністю відсутня.

3. Овердрафт. Це послуга, яка дозволяє скористатися грошима банку без будь-яких комісій та переплат. Пільговий період становить 45 днів. Розмір овердрафту може сягати 50 тисяч гривень. За потреби ви можете продовжити термін дії позики до 2 років.

Є в Банку Львів й інші цікаві пропозиції для фізичних осіб. Ви завжди можете звернутися до менеджерів та отримати детальні консультації з усіх питань.

 

Як взяти кредит фізичній особі

Насамперед рекомендуємо вам вивчити умови, які пропонують різні банки. Вони можуть мати різні відсоткові ставки, пропозиції, терміни кредитування тощо. Підберіть продукти, які підходять для ваших цілей. Після цього обов’язково прочитайте про банк. Він повинен мати всі необхідні ліцензії, входити до системи гарантування вкладів, мати позитивні відгуки та  службу підтримки.

Не рекомендується співпрацювати з мікрофінансовими організаціями. Оформити кредит для фізичних осіб у них може бути простіше, але при цьому в них вища відсоткова ставка, часто є приховані комісії або платежі. Тобто, ваші переплати по такому кредиту будуть значно більшими, часто навіть в кілька разів.

Після того, як ви оберете відповідний банк та продукт, вам залишиться просто зв’язатися з менеджером або оформити заявку на отримання кредиту онлайн. У Банку Львів можна зробити це через відповідну форму: досить просто вказати свої П. І. Б., ідентифікаційний код та номер телефону. Додатково, вкажіть у заявці необхідні суму кредиту та його термін, а також зручне відділення для обслуговування. Після надсилання заявки на кредит в банк до вас зателефонує наш менеджер, який відповість на всі питання та допоможе оформити кредит без застави на потрібну суму. Вам залишиться просто прийти в зазначене відділення банку та отримати потрібну суму.

 

Які документи потрібні для оформлення кредиту

Зазначимо, що у різних банків вимоги до позичальника можуть відрізнятись. Якщо говорити про Банк Львів, то від фізичної особи знадобляться лише паспорт та ідентифікаційний номер. Довідка про доходи чи інші папери вам не потрібні.

 

Як погасити кредит для приватної особи

Щоб закрити наявну заборгованість, вам потрібно просто виплачувати обумовлені платежі згідно з наявним планом. Також ви можете погасити кредит достроково, за умови наявності у вас необхідної суми. Зазначимо, що Банк Львів не нараховує штрафи чи пеню у подібних випадках — ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам.

Якщо ви не можете погасити кредит або зробити черговий платіж за тих чи інших причин, не варто впадати у відчай. Ми розуміємо, що у майже у кожного можуть бути тимчасові фінансові  труднощі, тому рекомендуємо вам просто звернутися до нашого менеджера та описати йому ситуацію, що склалася. Ми можемо провести реструктуризацію наявної заборгованості, зменшити розмір щомісячних виплат, дати вам невеликі канікули тощо. Телефонуйте — ми завжди націлені на взаємовигідну співпрацю.

Telegram Viber