icon-courses Курси

Банк Львів — банк для вільних людей! Це відчувають наші друзі. А ми — підтримуємо їхнє прагнення дарувати щирі емоції. Разом з Visa проводимо акцію «Вільно розраховуйся — вільно вигравай!».  

Перші 16 переможців акції вже відомі. 

Головний призер місяця отримає електрообігрівач. Інші 15 щасливчиків будуть нагороджені сертифікатами від Rozetka на 1000 грн. Вітаємо! Очікуйте на дзвінок нашого менеджера для передачі подарунків.    

Водночас — нагадаємо, що акція триває до кінця 2022 року. Тож ще є час взяти гору участь. Все просто — розраховуйтеся карткою Банку Львів за покупки в магазині, за смаколики в кав’ярні. Здійснюйте від 1 000 грн транзакцій — і автоматично ставайте учасниками акції.  

Головний приз — Iphone 13, розіграш якого  відбудеться в січні 2023 року між усіма учасниками, які в період з 28 вересня до 31 грудня 2022 року коректно виконали умови акції.  

Кожному активному користувачу картки Банку Львів, який дотримувався умов акції, присвоюється особистий порядковий номер. Вибір переможців відбувається за допомогою сервісу Random.org.

До речі, оформити банківську картку — пластикову чи віртуальну, можна у відділенні Банку Львів або замовити за номером 0 800 505 848, якщо ви вже наш клієнт.  

Telegram Viber