icon-courses Курси
Сума

- до 50 тисяч грн.
Ставка

- до 45 днів - 0%
- від 45 днів - 30%
Термін

- 2 роки
Комісії за зняття

- 2.5%

Цільове призначення

Поточні потреби

Попередження

Можливі наслідки для клієнта в разі невиконання ним обов’язків згідно з договором про надання банківської послуги споживчого кредитування:
  1. Пеня у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період прострочки, від суми простроченої заборгованості за кожен день прострочки. Пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.
  2. За невиконання взятих на себе зобов’язань по поверненню Кредиту, окрім сплати пені, Банк вправі вимагати від Позичальника відшкодування заподіяних збитків в повному обсязі, в тому числі й упущену вигоду.
  3. Сукупна сума неустойки (штраф, пеня), нарахована за порушення Позичальником зобов’язань на підставу договору про споживчий кредит, не може перевищувати половини (50%) суми одержаної Позичальником за таким договором.
  4. Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  5. Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
  6. Клієнт має можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
Після укладення договору, Клієнт має право відмовитися від договору про споживчий кредит протягом 14 календарних днів з дня укладення цього договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує відсотки за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою договором, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором).
Клієнт, має право в будь-який момент дії Кредитного договору достроково розірвати даний договір, а саме здійснити дострокове погашення кредитної заборгованості згідно умов договору, шляхом внесення необхідної суми коштів, для повного закриття кредитного договору та написанням заяви на відділенні банку про дострокове погашення кредиту. Для ознайомлення з умовами договору (оферти) та інших типових договорів про надання банківських послуг просимо перейти за посиланням.

Що таке овердрафт

Овердрафт — це популярна банківська послуга, якою можуть скористатися як приватні, так і юридичні особи. Під час овердрафту банк перераховує платіж від імені клієнта, навіть якщо у нього недостатньо коштів на рахунку. Це справді зручно та практично. Ви можете користуватись грошима банку певний період, при цьому не сплачуючи жодних комісій чи пені. Якщо в зазначений термін позика не буде погашена, то вона просто перетвориться на короткостроковий кредит.

Овердрафт підходить для різних ситуацій. Завдяки йому можна купити якусь побутову техніку чи меблі, якщо в них виникла потреба, оплатити покупки в продуктовому магазині, погасити заборгованість із зарплати та ін. Терміни користування грошима можуть бути різними — вони встановлюються банком. У середньому безплатний період триває до 45 календарних днів.

 

Особливості овердрафту

Зверніть увагу: овердрафт, як правило, діє для дебетових карт, тобто для тих, на які регулярно надходять платежі (наприклад, зарплата чи соціальні виплати), завдяки чому банк страхується від потенційних ризиків. При цьому рахунок йде в мінус, а при поповненні насамперед погашається позика.

Терміни дії послуги зазвичай невеликі. Розмір позики в основному залежить від величини доходу людини. У Банку Львів максимальний кредитний ліміт складає 50 тисяч гривень. При цьому у разі, якщо гроші знімаються готівкою, може братися певна комісія.

 

Переваги овердрафту

Переваги такі:

1. Відсутність потреби оформляти новий рахунок чи картку. Ви просто користуєтесь наявною, паралельно отримуючи на неї зарплату або інші виплати.

2. Одноразове підключення. Після цього ви зможете користуватися послугою без будь-яких обмежень. Здійснювати покупки в кредит можна без погодження з банком. Головне — вчасно гасити заборгованості, які виникають.

3. Автоматичне погашення. Як тільки на рахунок надходять гроші, вони одразу зараховуються на погашення позики. Вам не знадобиться самостійно переказувати кошти з одного рахунку на інший.

До плюсів варто віднести й те, що вам не треба давати банку якісь пояснення щодо використання грошей. Ви можете купувати будь-що — жодних обмежень при цьому не існує. Залог також не знадобиться — забезпеченням є те, що ви регулярно отримуєте виплати на картку, а оформити все необхідне можна онлайн.

 

Відмінності овердрафту від кредиту

Попри те, що ці поняття досить схожі, потрібно все ж таки розрізняти овердрафт та класичний кредит. У першого зазвичай відсоткова ставка вища, а термін позики менший. Для овердрафту не треба відкривати окремий рахунок — достатньо просто мати банківську картку. Якщо кредит беруть із певною метою, то овердрафт — це нецільова позика.

 

Як взяти овердрафт

Все, що вам потрібно зробити, — замовити картку в Банку Львів та оформити відповідну заявку. Після цього ви зможете спокійно користуватися продуктом, витрачаючи гроші так, як буде зручно. Оформлення займає мінімум часу, а з документів вам знадобляться лише паспорт та ідентифікаційний код.

Telegram Viber