icon-courses Курси

19.09.19. Відбулося офіційне відкриття Бізнес центру Банк Львів за адресою вул.Кульпарківська 200а. В якому зможуть обслуговуватися приватні особи та бізнес-клієнти. Відділення знаходиться біля зручної транспортної «розв’язки» . У новому бізнес-центрі знаходиться найбільша команда працівників. Вони не тільки наддадуть усі необхідні послуги, а й за філіжанкою кави поділяться ідеями для кращих інвестицій. Також, для зручності клієнтів у відділенні обладнана зона самообслуговування «24/7» де всі клієнти зможуть скористатися безкоштовним Wi-Fi доступом , що дасть можливість при необхідності скористатися послугою Інтернет-банкінгу для проведення операцій. Відділення оформлене в сучасному стилі LOFT.

Банк Львів ставить своєю метою залишатись надійним партнером для наших клієнтів і розвиватись удосконалюючи наші технології надання банківських послуг.
“Ми, продовжуємо невпинно розвиватися. Адже тепер двадцятидев’ятирічна історія надійності поєднується з іноземним капіталом швейцарського власника’’ – Рохус Момартц генеральний директор responsAbility.

Telegram Viber