icon-courses Курси

17 жовтня 2018 року відбулося підписання угоди між німецьким державним банком розвитку (KfW) та Банком «Львів» про надання субординованого кредиту у розмірі 3,1 мільйонів євро. Кошти надаються в рамках програми «Агрофінансування», яка спрямована на зміцнення власного капіталу фінансових установ України та сприяння розвитку мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП) у сфері сільського господарства.

«Ми вирішили підтримати Банк «Львів», банк, який є одним з провідних на території Західної України та орієнтується на співпрацю з клієнтами малого і середнього бізнесу та аграрного напрямку. KfW від імені німецького уряду співпрацює з фінансовими установами, що підтримують переважно ММСБ, і Банк «Львів» є саме такою сучасною установою. Кредит наданий за дорученням німецького уряду. Це суттєво зміцнить власний капітал Банку та дозволить розширити його кредитну діяльність. Ми також вважаємо, що інвестування в Банк «Львів» буде підтримкою для нового стратегічного інвестора Банку – компанії ResponsAbility з Швейцарії» – сказав Лутц Хорн-Хааке, директор офісу KfW в Україні та Молдові.

Це другий кредит в рамках програми «Агрофінансування», що фінансується німецьким урядом. В червні цього року також був наданий субординований кредит «ОТП Лізинг». Після надання кредиту Банку «Львів» програму закривають.

«Підписання цієї угоди є важливою подією для Банку. Наша мета – стати лідером у сфері кредитування ММСБ та сільськогосподарської сфери на території Західної України. Після збільшення капіталу компанією ResponsAbility в вересні цього року, та після отримання субординованого кредиту від KfW, ми можемо значно посилити кредитування сільськогосподарського виробництва та ММСБ в регіоні. Проаналізувавши ситуацію, розуміємо, що представники ММСБ, особливо мікро-підприємств, стикаються з великими проблемами доступу до банківського фінансування і це уповільнює їх розвиток. Ми змінимо цю ситуацію та забезпечимо конкурентне фінансування для підприємців, які ще не обслуговуються в банку з метою збільшення виробництва та зайнятості в нашому регіоні» – зазначив Ашот Абраамян, Голова Правління Банку «Львів».

Telegram Viber