icon-courses Курси
Сума


- до 55 тисяч грн.
Ставка

- до 45 днів - 0%
від 45 днів - 42%
Термін

- 24 міс
Комісії за зняття

- 3.5%

Цільове призначення

Поточні потреби

Попередження

Можливі наслідки для клієнта в разі невиконання ним обов’язків згідно з договором про надання банківської послуги споживчого кредитування:

  • Пеня у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період прострочки, від суми простроченої заборгованості за кожен день прострочки. Пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.
  • За невиконання взятих на себе зобов’язань по поверненню Кредиту, окрім сплати пені, Банк вправі вимагати від Позичальника відшкодування заподіяних збитків в повному обсязі, в тому числі й упущену вигоду.
  • Сукупна сума неустойки (штраф, пеня), нарахована за порушення Позичальником зобов’язань на підставу договору про споживчий кредит, не може перевищувати половини (50%) суми одержаної Позичальником за таким договором.
  • Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  • Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
  • Клієнт має можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
Після укладення договору, Клієнт має право відмовитися від договору про споживчий кредит протягом 14 календарних днів з дня укладення цього договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує відсотки за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою договором, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором).
Клієнт, має право в будь-який момент дії Кредитного договору достроково розірвати даний договір, а саме здійснити дострокове погашення кредитної заборгованості згідно умов договору, шляхом внесення необхідної суми коштів, для повного закриття кредитного договору та написанням заяви на відділенні банку про дострокове погашення кредиту.
Для ознайомлення з умовами договору (оферти) та інших типових договорів про надання банківських послуг просимо перейти за посиланням.

 

Кредитна картка — що це

Кредитною карткою називають банківську картку, яка має певний ліміт на позику. Завдяки цьому можна розраховуватись за товари чи послуги, використовуючи кредитні кошти. Це дуже зручно в тому разі, якщо ви робите незаплановані покупки або витрачаєте гроші на лікування, навчання чи інші термінові потреби. Під час оформлення кредитної картки банк встановлює певну суму позики, яка буде граничною. Зазвичай вона залежить від обсягу доходу клієнта, частоти надходжень коштів, його кредитної історії та іншої інформації.

Для чого потрібна кредитна картка

Картка з кредитним лімітом від банку стане в пригоді в багатьох ситуаціях.
Хтось використовує кредит для навчання, хтось купує собі меблі чи техніку, хтось оплачує поїздку, хтось ремонтує  авто. Таких ситуацій може бути чимало. У будь-якому випадку оформити кредитну картку — це розумне рішення. Ви можете нею не користуватися, якщо немає потреби. Та коли виникає  гостра потреба — з кредиткою можна легко і просто придбати товар чи послугу. 

 

Як працює кредитна картка Visa

Кредитна картка — це банківський продукт, за допомогою якого клієнт може робити покупки або перекази, а також знімати готівку навіть у тому разі, якщо у нього на рахунку немає грошей. Їх беруть у борг у банку на певний період. Використовувати кредитки можна як у офлайн, так і у онлайн магазинах. Кредитні картки дають повноцінну фінансову свободу: вам не доведеться позичати кошти у колег, друзів, родичів, пояснювати їм, для чого необхідні гроші. Ви можете купувати все, що вам потрібно, не відкладаючи на потім.

Зазначимо, що кредитна картка може бути віртуальною чи пластиковою. На картках вказується:

  • унікальний номер;
  • прізвище та ім’я власника;
  • період дії;
  • емблеми банку та платіжної системи, у рамках якої працює продукт;
  • чіп, магнітна смуга або код безконтактної оплати;
  • CVC чи CVV-код.

Що стосується віртуальної кредитки, то їй притаманні ті ж атрибути (за винятком чіпа та магнітної смуги). Вона прив’язується до певного рахунку, на який надходять гроші. Це означає, що для використання клієнту не треба одразу поповнювати баланс. Він може витрачати кошти, розраховуючись за товари та послуги, або зняти готівку.

 

Кредит та кредитна картка — що краще взяти

Якщо вам потрібна велика сума на цільову покупку (наприклад, автомобіль, нерухомість тощо), то краще оформити кредит в Україні. Він обійдеться вам дешевше, та й користуватись ним зручніше. Для дрібних покупок та повсякденних витрат більшою мірою підійде кредитка, яку ви можете відкрити в Банку Львів.

   

Правила успішного користування кредитною карткою

Розглянемо п’ять основних правил:

1. Вибирайте кредитки, які мають пільговий період. Завдяки цьому ви зможете користуватися грошима до 45 днів, не сплачуючи жодних комісій чи пені.

2. Намагайтеся сплатити борги до закінчення пільгового періоду. У жодному разі не порушуйте правила — варто вносити мінімальні платежі тоді, коли це потрібно. У цьому разі ви зможете користуватись продуктом на максимально вигідних умовах.

3. Намагайтеся не знімати готівку. Розраховуйтесь через термінали, робіть оплату онлайн. Річ у тім, що за переведення в готівку береться певна сума, яка може досягати 3–5%.

4. Регулярно використовуйте кредитну картку. Деякі банки вимагають, щоб якийсь рух коштів відбувався в певний період. Тобто, одна купівля на квартал. Якщо цього не буде, то з вас можуть брати комісію за обслуговування.

5. Встановіть собі ліміт. Правильно розраховуйте свої можливості та думайте, чи зможете ви сплатити борг до зазначеного терміну. Жити в кредит — добре, але лише за умови, що ви все вчасно сплачуєте.

Також рекомендуємо використовувати кредитні картки тільки в крайніх випадках. Не звикайте купувати все з них — користуйтеся класичними зарплатними продуктами.

 

”Підводні камені” кредитних карток

Щоб кредитка не стала для вас розчаруванням, рекомендуємо звернути увагу на такі моменти:

  1. Не замовляйте картку та не оформлюйте її «в навантаження». Будьте впевнені, що зможете вчасно оплачувати позику.
  2. Уважно вивчайте договір. Прочитайте всі позиції, розберіться з тим, які комісії беруться, коли вони починають діяти та ін.
  3. Слідкуйте за своїм балансом. Для цього зручно використати онлайн-банкінг.
  4. Не оформлюйте кілька кредитних карток у різних банках. Ви гарантовано заплутаєтеся в тому, де брали та коли потрібно гасити позики.

Варто вносити всі платежі вчасно. Інакше проти вас застосують штрафні санкції, які можуть бути дуже болючими.

 

Telegram Viber