icon-courses Курси
Сума


- до 90% від суми вкладу у гривні
Термін


- на 1 банківський день менше терміну дії депозиту
Ставка


22% річних в гривні*
Дострокове погашення

- без штрафів та санкцій

* процентна ставка розрахована на підставі максимальних процентних ставок по депозиту у гривні терміном на 18 місяців та з урахуванням маржі + 4% до ставки депозита в гривні.

Цільове призначення

Поточні потреби

Попередження

Можливі наслідки для клієнта в разі невиконання ним обов’язків згідно з договором про надання банківської послуги споживчого кредитування:
  1. Пеня у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період прострочки, від суми простроченої заборгованості за кожен день прострочки. Пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.
  2. За невиконання взятих на себе зобов’язань по поверненню Кредиту, окрім сплати пені, Банк вправі вимагати від Позичальника відшкодування заподіяних збитків в повному обсязі, в тому числі й упущену вигоду.
  3. Сукупна сума неустойки (штраф, пеня), нарахована за порушення Позичальником зобов’язань на підставу договору про споживчий кредит, не може перевищувати половини (50%) суми одержаної Позичальником за таким договором.
  4. Банк вправі встановити процентну ставку за користування Кредитними коштами на 2 процентних пунктів вище базової процентної ставки, за невиконання інших умов договору у разі невиконання Позичальником принаймні однієї із умов договору, починаючи з 1-го числа місяця наступного за місяцем, в якому мало місце невиконання вищевказаних умов договору та до останнього числа місяця в якому Позичальником в повному обсязі виконано умови відповідних пунктів цього договору. Шляхом підписання договору Позичальник надає свою згоду на встановлення ставки, вище Процентної при невиконанні окремих положень вказаного договору та при цьому, така зміна розміру процентної ставки не потребує додаткового погодження Сторонами на момент її застосування.
  5. Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  6. Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
  7. Клієнт має можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
Після укладення договору, Клієнт має право відмовитися від договору про споживчий кредит протягом 14 календарних днів з дня укладення цього договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує відсотки за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою договором, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором).
Клієнт, має право в будь-який момент дії Кредитного договору достроково розірвати даний договір, а саме здійснити дострокове погашення кредитної заборгованості згідно умов договору, шляхом внесення необхідної суми коштів, для повного закриття кредитного договору та написанням заяви на відділенні банку про дострокове погашення кредиту. Для ознайомлення з умовами договору (оферти) та інших типових договорів про надання банківських послуг просимо перейти за посиланням.

 

Кредит під депозит — що це

У вас є депозит, але несподівано знадобилися гроші на інші цілі? У цьому разі вам не треба закривати наявний рахунок та втрачати відсоткову ставку. Банк Львів пропонує своїм клієнтам максимально вигідну програму — кредит під депозит. Вам не тільки нададуть потрібну суму за зниженою відсотковою ставкою, але й зможете отримати повний дохід за наявним вкладом.

Переваги замовлення кредиту під заставу депозиту

1. Фіксована відсоткова  ставка, що діятиме весь термін, на який береться позика. Це означає, що її не буде переглянуто до того моменту, як ви повністю зможете погасити наявну заборгованість.

2. Розмір позики кредиту під депозит до 90% від суми вкладу. При цьому, ви можете обрати найбільш відповідну схему погашення та термін, на який береться позика (він не може перевищувати строк дії депозиту).

3. Мінімальний відсоток за користування грошима. Банк завжди реально оцінює можливості кожного клієнта, тому пропонує вигідні умови.

4. Стислі терміни прийняття рішень. Не доведеться чекати тижнями — ваша позика буде схвалена всього через кілька годин або на наступний день.

5. Відсутність штрафів за дострокове погашення: ви зможете закрити позику в будь-який зручний для вас час.

До переваг варто віднести й те, що вам не доведеться втрачати дохід, який ви отримуєте з депозиту.

Як оформити кредит?

Кредит під заставу депозиту можна оформити завітавши на одне з наших відділень. Наш менеджер, допоможе Вам оформити дану послугу “кредит під депозит”, відповість на всі питання та проведе коротку співбесіду, за результатами якої буде прийнято рішення. Отримати гроші можна будь-яким зручним для вас способом.

Документи для оформлення

Для оформлення позики необхідно мати діючий депозит в Банку Львів, також вам знадобиться паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. У деяких випадках банк може запитати інші документи, але це трапляється досить рідко.

Як погасити кредит?

Погасити кредит, взятий під заставу депозитного вкладу, можна в звичайний спосіб, виплачуючи необхідні суми відповідно до затвердженого календарного плану. Також можливе дострокове закриття позики будь-якої миті. Після того як борг буде сплачено, варто написати заяву на закриття кредиту.

Telegram Viber