*для клієнтів, які проживають у м.Києві/Київській області максимальна сума кредиту 75 000 грн. Видача кредитів у сумі від 100 001 грн. за наявності активів у клієнта (нерухомість, земельна ділянка, авто). |
Консультанти нашого банку — професіонали, які виконують свої обов’язки швидко та відповідально
Оформити кредит — це три прості кроки до бажаного!
Можливі наслідки для клієнта в разі невиконання ним обов’язків згідно з договором про надання банківської послуги споживчого кредитування:
Пеня у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період прострочки, від суми простроченої заборгованості за кожен день прострочки. Пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.
За невиконання взятих на себе зобов’язань по поверненню Кредиту, окрім сплати пені, Банк вправі вимагати від Позичальника відшкодування заподіяних збитків в повному обсязі, в тому числі й упущену вигоду.
Сукупна сума неустойки (штраф, пеня), нарахована за порушення Позичальником зобов’язань на підставу договору про споживчий кредит, не може перевищувати половини (50%) суми одержаної Позичальником за таким договором.
Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
Клієнт має можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
Кредит онлайн – зручна опція, яка дозволяє оформити позику через інтернет, а у відділенні банку просто підписати документи. Це означає, що ви можете подати заявку на кредит через сайт всього в кілька кліків будь-де, де є доступний інтернет. Якщо кредит вам буде погоджено, то обумовлену суму ви зможете отримати у будь-якому зручному відділенні чи на картку.
Онлайн-кредит можна оформити як на короткий термін (до 6 місяців) так і на більш тривалий термін – до 36 місяців. Перед тим як подавати заявку на кредит, переконайтеся, що ви об’єктивно оцінили свої фінансові можливості та здатні повернути гроші у встановлений термін. Якщо цього не зробити, то проти вас застосовують санкції та штрафи.
Онлайн-позики мають свої плюси:
1. Зручність отримання. Онлайн-кредити можна оформлювати цілодобово та без реєстрації з будь-якого пристрою. Це особливо зручно, якщо у вас немає часу чи можливості відвідати банк особисто.
2. Швидке рішення, відсутність поручителів. Онлайн-кредити зазвичай схвалюються протягом кількох годин або днів, що може бути особливо важливим у разі екстрених фінансових ситуацій.
3. Гнучкість. Існує безліч різних кредитних пропозицій, тому ви можете легко знайти ту програму, яка найбільше відповідає вашим вимогам. При правильному підході можна підібрати короткострокову чи довгострокову позику, з мінімальним набором документів та інші.
4. Універсальність. Не має значення, на що саме знадобилися гроші, — вам не доведеться розповідати свою історію менеджеру та переконувати його схвалити заявку. Все робиться дуже швидко та без додаткових перевірок.
Також до плюсів можна віднести й те, що ви напевно отримаєте гроші в день звернення.
Цей продукт, як і будь-який інший, має певні тонкощі. До них належать:
1. Можлива вища ставка по кредиту. Часто такі позики видаються під більший відсоток, ніж класичні цільові кредити, що може збільшити суму, яку ви повинні повернути.
2. Мінімум особистого спілкування. При оформленні кредиту через інтернет ви не маєте змоги спілкуватися з кредитним менеджером особисто. Тому вам доведеться самому розбиратися в наявній інформації.
3. Ризик шахрайства. Ви можете натрапити на зловмисників, які представляють фінансові організації. Щоб уникнути неприємностей, переконайтеся, що працюєте з надійними та легальними фінансовими установами, які мають ліцензію та позитивні відгуки. Звертайтеся лише до перевірених банків.
Рекомендуємо уважно читати договір перед тим, як оформити кредит. У деяких випадках можна скористатись пільговими умовами по кредиту, але лише за умови, що ви погашаєте позику без протермінувань відповідно до графіків погашення.
Щоб у вас не виникли проблеми через взяту позику, вам треба дотримуватися наступних рекомендацій:
1. Реально оцініть свої фінансові можливості. Перед тим як взяти кредит, переконайтеся, що ви можете повернути його у встановлений термін. Не беріть гроші, якщо у вас немає постійного джерела доходу.
2. Порівняйте різні пропозиції. Не варто укладати контракт із першою фінансовою установою, що попалася вам в інтернеті. Вивчіть кілька програм від різних банків, лише потім робіть вибір.
3. Надайте всі необхідні документи. Щоб отримати позику без відмов, вам знадобиться чинний паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, а також можливо довідка про доходи та ін.
4. Дотримуйтесь термінів погашення. У цьому випадку ви уникнете переплат та штрафів. Якщо ви взяли гроші на 3 місяці чи півроку, то поверніть їх у вказаний день. Не потрібно тягнути з виплатою. Якщо ви можете погасити кредит раніше, зробіть це.
5. Уважно вивчіть договір. Ви повинні зрозуміти та вникнути в усі його пункти. Якщо щось викликає сумніви, зверніться до юриста або консультанта. Терміново взяти гроші легко, а ось повернути їх може бути непросто.
І головне — варто працювати лише з надійними банками. Не треба довіряти різним кредитним організаціям, які обіцяють позики під 0 відсотків на 12 місяців. В Україні працює досить багато шахраїв, тож будьте обережні.
Хороший позичальник зазвичай має такі характеристики:
1. Стабільне джерело доходу. Людина повинна мати офіційну роботу та працювати на ній не менше ніж півроку. Завдяки цьому вона зможе вчасно сплатити заборгованість по кредиту.
2. Наявність позитивної кредитної історії. Якщо ви брали позики та гасили їх відповідно до умов договору, то у вас не виникне проблем з отриманням нового кредиту.
3. Реалістичний план погашення боргу. Якщо ваша офіційна зарплата складає 10 000, а ви берете позику 50 тисяч та плануєте її погасити за 3 місяці, то у фахівців виникнуть обґрунтовані сумніви.
4. Готовність до комунікації. Хороший позичальник готовий спілкуватися з кредитором та повідомляти про будь-які труднощі з виплатою кредиту. Запам’ятайте наступне: завжди краще повідомити банку, що у вас виникли певні проблеми, ніж просто ігнорувати платежі.
5. Відповідальність. Хороший позичальник з повагою ставиться до своїх фінансових зобов’язань та дотримується умов підписаного договору.
Людям, які відповідають вищеописаним пунктам, без проблем оформлять позику навіть у найвибагливіших банках.
В Україні ринок онлайн-кредитів регулюється Національною комісією з фінансових ринків (НКФР). НКФР забезпечує стабільність фінансових зобов’язань, дотримання норм законодавства та захист прав кінцевих споживачів.
НКФР періодично публікує низку рекомендацій, які допоможуть позичальникам уникнути ризиків взяття позик в онлайн-режимі. Наприклад, комісія радить порівнювати різні пропозиції, уважно читати договір та переконуватись, що кредитор ліцензований НКФР.
Крім того, в Україні існує низка законів, котрі регулюють ринок онлайн-кредитів (наприклад, Закон України «Про захист прав споживачів фінансових послуг»). Він забезпечує права позичальників та регулює їхні стосунки з кредиторами.
Банк має право відхилити заявку на отримання кредиту. Це може статися з різних причин, наприклад:
1. Низький рівень доходу. Фінансові організації звертають увагу на фінансовий стан позичальника під час розгляду заявки на кредит. Якщо ваш прибуток низький або нестабільний, банк може відхилити позику.
2. Негативна кредитна історія. Якщо у вас були проблеми з виплатою кредитів у минулому, це може вплинути на рішення фінансової установи про видачу позики.
3. Відсутність документів. Часто банки вимагають набір певних паперів для розгляду заявки. Зазвичай це паспорт, ідентифікаційний код та інколи довідка про доходи.
4. Наявність кредиту в цій фінансовій установі. Другу позику погоджують лише позичальникам у яких немає протермінувань зі сплатою заборгованості з першою.
Крім того, є інші причини, через які вам можуть відмовити в отриманні грошей. Рішення приймається індивідуально, а банки не розкривають своїх алгоритмів.
Щоб правильно розрахувати відсотки за онлайн-кредитом, вам потрібно враховувати такі фактори:
1. Сума кредиту. Це ті гроші, які ви отримаєте.
3. Термін позики. На який максимальний термін ви отримуєте кредит.
2. Процентна ставка. Це відсоток від суми кредиту, який вам потрібно повернути фінансовій установі на додаток до суми кредиту.
4. Комісії. В деяких банках можливі комісії при отриманні кредиту.
Щоб розрахувати відсотки онлайн-кредиту, варто скористатися спеціальними калькуляторами, які зазвичай знаходяться на сайті банків. Це дозволить вам врахувати всі тонкощі при отриманні кредиту.
Також треба звернути увагу й на те, що іноді банки пропонують клієнтам додаткові послуги – наприклад, страхування життя та здоров’я. За це знадобиться додатково сплатити. Страховки можуть суттєво змінити розмір виплат, тож будьте уважні. Вивчайте договір, розбирайте всі пункти, не підписуйте, якщо щось не зрозуміли. Краще витратити час і з’ясувати наявність всіх нюансів, ніж зіткнутися з суворою реальністю та переплачувати невідомо за що.
Якщо ви не сплачуєте по кредиту, це може призвести до серйозних наслідків. По-перше, несплата мікрокредиту може призвести до погіршення вашої кредитної історії, а це суттєво вплине на вашу репутацію та здатність отримувати позики надалі.
По-друге, ви порушуєте умови договору, який підписали з кредитором. У цьому разі він має право звернутися до суду та отримати дозвіл про стягнення наявної заборгованості. Це нерідко призводить до серйозних фінансових потрясінь та неприємностей. Наприклад, виконавча служба може арештувати ваші рахунки, автомобіль, квартиру, речі та ін.
Зазвичай це паспорт громадянина України, ідентифікаційний код та довідка про доходи.
У деяких випадках така можливість є. Все залежить від правил та умов, встановлених кредитором. Іноді можна збільшити термін кредиту, отримавши рефінансування в банку, тобто новий кредит на більш тривалий термін та з меншим місячним платежем. У будь-якому разі ми рекомендуємо вам не зволікати та звернутися до кредитного менеджера, ознайомивши його зі своєю ситуацією. Здебільшого банки йдуть назустріч своїм клієнтам, розуміючи складність поточного становища.
Якщо ви хочете оформити кредит онлайн, ви завжди можете звернутися до Банку Львів. Ми пропонуємо своїм клієнтам одні з найвигідніших умов в Україні та є надійним партнером на ринку кредитування. Наші менеджери детально проконсультують вас з усіх питань та допоможуть підібрати той продукт, який ідеально підійде для ваших цілей.
Дякуємо за вашу участь!