icon-courses Курси
Сума

до 75 000 гривень
Термін

до 48 місяців*
Ставка

від 64% до 93,2%
Дострокове погашення

без штрафів та санкцій

*для кредитів, сума яких не перевищує 30 000 грн., максимальний термін кредитування 36 місяців.

для клієнтів, які проживають у м. Києві/Київській області  максимальна сума кредиту 75 000 грн. Видача кредитів у сумі від 100 001 грн. за наявності активів у клієнта (нерухомість, земельна ділянка, авто).

0-slide
1-slide
2-slide

Цільове призначення

На будь-які потреби!

Замовити кредит

Отримати кредит — легко

Консультанти нашого банку — професіонали, які виконують свої обов’язки швидко та відповідально
Оформити кредит — це три прості кроки до бажаного!

1
Заповнюйте заявку
Вкажіть ПІБ, номер телефону, а також ІПН
2
Уточнюйте деталі з консультантом банку
Ми зателефонуємо Вам одразу після отримання заявки для короткого інтерв’ю. Це зазвичай займає близько 5-7 хвилин
3
Отримуйте гроші
Отримуйте гроші на карту

Способи погашення кредиту

Мобільний застосунок
Переказ з картки на картку
Банкомати з функцією Cash-In
Каса у відділенні

Отримати кредит готівкою в Києві
  Надіслати заявку на оформлення кредиту

  Кредитний калькулятор
  10 000
  150 000
  1
  48
  min
  max
  Щомісячний платіж
  2906.68
  Переглянути детальний графік розрахунків
  Комісія за видачу
  500 грн
  Загальні витрати
  0
  Загальна вартість кредиту
  0
  Страхування
  0
  Страхування майна
  0
  Страхування життя
  0
  Послуги нотаріуса
  грн

  *для кредитів, сума яких не перевищує 30 000 грн., максимальний термін кредитування 36 місяців.

  Попередження

  Можливі наслідки для клієнта в разі невиконання ним обов’язків згідно з договором про надання банківської послуги споживчого кредитування:
  1. Пеня у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період прострочки, від суми простроченої заборгованості за кожен день прострочки. Пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.
  2. За невиконання взятих на себе зобов’язань по поверненню Кредиту, окрім сплати пені, Банк вправі вимагати від Позичальника відшкодування заподіяних збитків в повному обсязі, в тому числі й упущену вигоду.
  3. Сукупна сума неустойки (штраф, пеня), нарахована за порушення Позичальником зобов’язань на підставу договору про споживчий кредит, не може перевищувати половини (50%) суми одержаної Позичальником за таким договором.
  4. Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  5. Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
  6. Клієнт має можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
  • Після укладення договору, Клієнт має право відмовитися від договору про споживчий кредит протягом 14 календарних днів з дня укладення цього договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує відсотки за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою договором, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором).
  • Клієнт, має право в будь-який момент дії Кредитного договору достроково розірвати даний договір, а саме здійснити дострокове погашення кредитної заборгованості згідно умов договору, шляхом внесення необхідної суми коштів, для повного закриття кредитного договору та написанням заяви на відділенні банку про дострокове погашення кредиту.
  • Для ознайомлення з умовами договору (оферти)  та інших типових договорів про надання банківських послуг просимо перейти за посиланням.
  Істотні характеристики кредиту «Готівковий»
  Кредитний договір Кредит Готівковий
  Умови кредитних продуктів для ФО

  Ви також можете отримати готівковий кредит в інших містах України

  Готівковий кредит в м. Київ

  Хочете купити нову побутову техніку, відремонтувати автомобіль або пройти курс лікування, але не маєте грошей? Тоді вам слід звернутися до менеджерів Банку Львів та оформити кредит готівкою в Києві. Ви зможете отримати необхідні кошти та витратити їх так, як забажаєте.

  Щоб взяти кредит готівкою без довідки про доходи, потрібно бути громадянином України та мати чинний паспорт. Неважливо, працюєте ви офіційно чи ні. Отримати гроші може кожен. Рішення щодо займу приймається максимально швидко. Вже через кілька годин ви зможете отримати необхідну суму на картку чи готівкою. Якщо вам потрібні консультації, завжди звертайтесь до наших менеджерів. Ви можете подзвонити нам чи написати через онлайн-форму на сайті.

  Переваги займу

  Розглянемо, які плюси є у кредиту в Банку Львів:

  1. Ви можете отримати необхідні гроші без застави. При цьому максимальний розмір позики — 75 000 гривень. Він залежить від декількох факторів, наприклад, наявності довідки про доходи, місця проживання тощо.
  2. Можливість погасити позику у будь-який час. При цьому на вас не будуть накладатися пені чи штрафи. Також є можливість розірвати кредитний договір протягом двох тижнів з моменту його підписання.
  3. Отримані кошти ви можете використовувати на будь-які цілі. Наприклад, зробити ремонт в домі, придбати новий телефон, холодильник, побутову техніку тощо.
  4. Кредит видається на період до 48 місяців. Ви можете самостійно вибрати, на який час його оформити. Виплати по позиці робляться фіксованими сумами згідно з календарним планом.
  5. Для оформлення послуги вам знадобиться мінімум документів. Потрібен буде чинний паспорт громадянина України, а також ідентифікаційний код.

  Отримати позику можна на будь-яку споживчу ціль. Рішення щодо виплати кредиту приймається менеджером після короткого інтерв’ю.

   

  Як оформити кредит готівкою

  Якщо ви хочете отримати вигідну позику без відмови, треба скористатися нашим сайтом. Заповніть заявку через онлайн-форму, вказавши свої П. І. Б., номер телефону та ідентифікаційний номер. Через декілька хвилин вам передзвонить наш менеджер, який відповість на всі питання та допоможе оформити послугу. Він розповість про умови кредиту, розкаже про терміни погашення, зробить всі необхідні розрахунки тощо. Після цього ви зможете отримати гроші на карту чи зняти їх у банкоматі, якщо вам потрібна готівка. Отримати позику у Банку Львів в м. Києві можна навіть без офіційного працевлаштування в Україні.

   

  Умови погашення кредиту

  Щоб закрити позику, вам потрібно буде виплачувати фіксовані суми раз у місяць згідно з затвердженим графіком. Ви можете вносити їх будь-яким зручним способом. Можливе дострокове погашення без санкцій чи штрафів. 

  Якщо у вас виникли складнощі з виплатою, рекомендуємо звернутися до нашого менеджера. Він запропонує вам декілька варіантів розв’язання цієї проблеми. Можна буде оформити кредитні канікули, змінити суми виплат чи зробити реструктуризацію. Не треба затягувати звернення до менеджера — краще все вирішити швидше. 

   

  Чи можна достроково розірвати договір

  Так, така можливість є. По-перше, можна розірвати договір впродовж двох тижнів з моменту його укладання. По-друге, ви можете закрити позику достроково. Для цього треба буде внести на рахунок залишок за кредитом.

  Telegram Viber