icon-courses Курси

Північна Екологічна Фінансова Корпорація (Nordic Environment Finance Corporation, Nefco) — новий акціонер Банку Львів з часткою 13,94% у статутному капіталі, при цьому статутний капітал збільшивсяна 270 мільйонів гривень. Поява нових інвестицій підкріплює впевненість акціонерів у подальшому зростанні та розвитку банку.

Завдяки цій інвестиції Банк Львів, як і раніше, залишається банком зі 100% іноземним капіталом. Найбільшими акціонерами банку є Швейцарський інвестиційний фонд responsAbility (48,56%) та Маргеір Петурсон, приватний інвестор з Ісландії  (37,47%). 

Банк Львів є одним з банків західного регіону України, який демонструє найвищі темпи розвитку та є провідним кредитором мікро- та малих, середніх підприємств. Протягом останніх трьох років кредити банку щороку зростали на 45%, а депозити – на 30%. Входячи до тридцятки провідних банків України, Банк Львів здійснює свою діяльність через 19 відділень на західній території країни та у Києві.

“Ми раді вітати корпорацію Nefco у Банку Львів. Тепер банк має третього сильного акціонера, який посилить фокус банку у сфері сталого екологічного та соціального фінансування. Наші міжнародні акціонери вірять в Україну та зацікавлені у позитивному впливі на економіку за допомогою прямих інвестицій у капітал банку. Я переконаний, що досвід та знання команди Nefco у питаннях екологічного фінансування сприятимуть розвитку Банку Львів як сучасного та стійкого банку”— говорить Ашот Абраамян, Голова Правління Банку Львів.

“Стратегія розвитку Банку Львів, наша попередня співпраця, а також залучення та участь інших професійних імпакт-інвесторів спонукали нас інвестувати у цей банк. Nefco і банк поділяють одну мету – прискорити “зелену” трансформацію економіки. Вважаємо, що наша участь допоможе банку досягти своїх цілей у розвитку надійних банківських послуг. Банк Львів близький до своїх клієнтів, забезпечує гарне обслуговування та прагне просувати практику сталого бізнесу та позитивно впливати на економіку. Стійкий потенціал зростання банку мотивує нас, і ми з нетерпінням чекаємо на продовження співпраці з командою банку”— каже Тор Торштайнссон, віцепрезидент Nefco по роботі з малим і середнім бізнесом у країнах Північної Європи.

Про Nefco

Nefco, Північний зелений банк, є міжнародною фінансовою установою, яка фінансує первинне розширення північноєвропейських зелених рішень на світових ринках. Заснована у 1990 році п’ятьма північними країнами, Nefco вже профінансувала та реалізувала понад 1 500 проєктів у сфері енергоефективності, відновлюваних джерел енергії, чистої води та засобів санітарії, управління відходами, більш екологічних промислових процесів та ін. Діяльність компанії відповідає інтересам власників – Данії, Фінляндії, Ісландії, Норвегії, Швеції та спрямована на конкретні дії щодо прискорення переходу до зеленої економіки.

Про Банк Львів

Банк Львів — це європейський банк, який з 1990 року надає надійні банківські послуги бізнесу та приватним особам у Західній Україні. Візія Банку Львів — бути банком №1 у Західній Україні для людей, які активно розвивають та вдосконалюють локальне бізнес-середовище. Команда Банку Львів будує нову банківську культуру на основі прозорих відносин та спільних цілей. Місія Банку Львів полягає у створенні можливостей, наданні підтримки та обміні досвідом для усіх, хто прагне більшого. Станом на кінець 2021 року активи Банку становлять 240 млн доларів, кредитний портфель — 169 млн доларів  США, кошти клієнтів  — 131 млн доларів.

 

 

Telegram Viber