icon-courses Курси

Комплаєнс

АТ АКБ «ЛЬВІВ» високо цінує свою репутацію надійної та прозорої фінансової установи та усвідомлює, що клієнти й партнери Банку очікують чесного, справедливого і неупередженого виконання посадовими особами Банку своїх функціональних обов’язків. Довіра клієнтів ґрунтується на впевненості в тому, що всі послуги надаються з дотриманням основ професійної етики і виконуються згідно з найвищими стандартами якості. Із цією метою в Банку впроваджено ефективну систему управління комплаєнс-ризиками.

Кодекс корпоративної етики

Успіх та репутація Банку залежать від етичної поведінки наших працівників, і вони несуть відповідальність за формування довіри до банку як з боку ринку так і громадського середовища. Цей Кодекс етики окреслює основні принципи поведінки та соціальної взаємодії працівників Банку та відображає наше прагнення до найвищих стандартів поведінки працівників. Принципи, закріплені в Кодексі етики, є обов’язковими для усіх працівників.
Дотримання цього кодексу етики - це особиста відповідальність кожного працівника, ігнорування чи не дотримання кодексу, може призвести до дисциплінарних стягнень, включаючи припинення трудових відносин.

FATCA

Відповідно до вимог FATCA, АТ АКБ «Львів» зареєстровано
на веб-сайті Податкової служби Сполучених Штатів Америки за такими даними:

• Назва організації: PJSCB “Lviv”
• Модель: Participating Financial Institution not covered by an IGA; or a Reporting Financial Institution under a Model 2 IGA
• Номер GIIN (Global Intermediary Identification Number): TEFZV8.99999.SL.804
• Статус FATCA: Approved

Неналежні дії

Якщо Вам відомі факти неналежної поведінки наших працівників, що може зашкодити інтересам Банку та його репутації, Ви можете проінформувати нас про це, направивши відповідне повідомлення. Кожне повідомлення обов’язково буде перевірено. Звертаємо Вашу увагу, що передбачена можливість анонімного повідомлення, однак, якщо Ви залишите свої контактні дані, ми повідомимо Вам результати перевірки. З Вашою допомогою ми зможемо поліпшити якість послуг та створити такі умови, за яких окремі інтереси посадових осіб Банку, їх ділові та інші зв’язки не зможуть скомпрометувати процедуру прийняття рішень та завдати шкоди репутації Банку. Надсилати повідомлення необхідно за допомогою наступної Форми повідомлення про неналежні дії.

 

Поля, позначені символом * обов’язкові для заповнення

  ТакНі

  Зловживання службовим становищемНеналежні дії з комерційною та/або банківською таємницеюНеналежні дії з конфіденційною та/або інсайдерською інформацієюОтримання чи провокація хабараЗловживання подарункамиПриховування конфлікту інтересівРобота родичівСприяння в просуванні за посадоюНеетична поведінкаНевиконання співробітниками вимог внутрішніх процедур БанкуІнше
  captcha
  Відправити

  Скарги та звернення громадян

  Шановні клієнти, ми докладаємо максимум зусиль, щоб зробити обслуговування в АТ АКБ «ЛЬВІВ» (далі – Банк) для кожного з Вас більш комфортним та зручним. Завдяки Вам ми маємо можливість зробити наш Банк ще кращим, тому ми завжди відкриті для спілкування зі своїми Клієнтами.

  Своє звернення до Банку Ви можете залишити у будь-який зручний для Вас спосіб, а саме:
  • надіславши письмове звернення на ім’я Голови Правління за юридичною адресою Банку: 79008, м. Львiв, вул. Сербська, 1
  • при особистому візиті у будь-яке відділення Банку
  • на електронну пошту Банку info@banklviv.com
  • зателефонувавши на Інформаційну лінію Банку за номером 0 800 505 848
  • звернувшись до Національного Банку України
  • заповнивши форму наведену нижче

  Розгляд звернень у АТ АКБ «ЛЬВІВ» відбувається відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян».

   

  Поля, позначені символом * обов’язкові для заповнення

   ТакНі

   ПодякаЗверненняСкарга
   captcha
   Відправити
   Порядок розгляду звернень клієнтів у АТ АКБ "Львів"
   Порядок розгляду звернень клієнтів у АТ АКБ «ЛЬВІВ» (.pdf)
   Повідомлення про обробку персональних даних
    Повідомлення про обробку персональних даних (.pdf)