icon-courses Курси

Строк кредиту — від 1 до 20 років
Компенсаційна процентна ставка — 7%

Програма реалізується Урядом України за ініціативи Президента України через Фонд розвитку підприємництва

Умови доступної іпотеки:

Строк кредиту
від 1 до 20 років
Максимальна сума кредиту
не більш ніж 85% вартості нормативної* площі предмета іпотеки, але не більше 2 000 000 гривень
Максимальна вартість предмета іпотеки
2 500 000 гривень
Власний внесок
від 15% від вартості предмета іпотеки
Компенсаційна процентна ставка, що сплачується Позичальником
7%
Спосіб погашення
ануїтет — рівні платежі
Разова комісія за надання кредиту
0,5% від суми кредиту
*Нормативна площа предмету іпотеки
50 кв. м загальної площі предмета іпотеки на одинокого громадянина чи сім’ю з двох осіб

20 кв. м – на кожного наступного члена сім’ї
Предмет іпотеки
квартири у багатоквартирному будинку без обмеження строків введення в експлуатацію, в обласних центрах із чисельністю населення більше 1 млн. - прийняті в експлуатацію або реконструйовані не раніше, ніж протягом десяти років, що передують поточному

індивідуальні житлові будинки разом із земельною ділянкою, на якій розташовані такі житлові будинки, без обмеження строків введення в експлуатацію, в обласних центрах із чисельністю населення більше 1 млн. - прийняті в експлуатацію або реконструйовані не раніше, ніж протягом десяти років, що передують поточному
Вимоги до Позичальника
Фізичні особи громадяни або резиденти України віком від 21 до 68 років, за умови, що останній платіж по кредиту здійснюється до досягнення 68 років
Базова процентна ставка (БПС) у разі порушення Позичальником умов Договору / Програми
UIRD 12М + 4,5%

Детальніше
Загальна площа предмету іпотеки не може перевищувати нормативну площу предмета іпотеки більш як на 40%. Вартість загальної площі предмета іпотеки, яка перевищує нормативну площу сплачується Позичальником за рахунок власних коштів.

Заявка на кредит

    Ринкова вартість заставного майна, грн*

    0

    2500000

    Надіслати заявку на оформлення кредиту

    Заявка на кредит
    3 000
    2 000 000
    1
    240
    Щомісячний платіж
    4221.05
    Переглянути детальний графік розрахунків
    Комісія за видачу
    5000 грн
    Загальні витрати
    0
    Загальна вартість кредиту
    0
    Страхування
    0
    Страхування майна
    0
    Страхування життя
    0
    Послуги нотаріуса
    10000 грн

    Власне житло вже зараз!

    Перевірте чи відповідаєте ви умовам та критеріям
    Програми bdf.gov.ua
    Подайте в банк заявку на участь у Програмі разом з іншими необхідними документами
    Отримайте іпотечний кредит
    Важливо! Позичальник та члени його сім’ї можуть скористатись правом на отримання державної підтримки тільки за одним іпотечним кредитом.

    Які документи потрібно подати у банк?

    • заява на участь у Програмі
    • згода на обробку персональних даних
    • заява про неотримання фізичною особою та членами її сім’ї державної підтримки в рамках Програми здешевлення вартості іпотечних кредитів «Доступна іпотека 7%»
    • паспорт громадянина України
    • документ щодо реєстраційного номеру облікової картки платника податку
    • довідка про реєстрацію місця проживання Позичальника та членів його сім’ї
    • копія свідоцтва про шлюб (за наявності)
    • копія свідоцтва про народження дитини/дітей (за наявності)
    • документ про отримані доходи та утримання з них за останні 6 місяців
    • довідку про перебування на квартирному обліку (за наявності)
    • інші документи (після консультації з працівником Банку)

    Позичальник може втратити право на отримання компенсації:

    • У разі надання недостовірної або недійсної інформації (у тому числі щодо відсутності чинних договорів з фінансування (інвестування) будівництва житлової нерухомості та/або майнових прав на об’єкти незавершеного будівництва житлової нерухомості), що призвело до виплати коштів Компенсації на користь Позичальника, який не мав права на отримання такої Компенсації.
      Важливо! З дати виявлення Банком та/або Фондом факту надання Позичальником недостовірної або недійсної інформації, що призвело до виплати коштів Компенсації на користь Позичальника, який не мав права на отримання такої Компенсації, Позичальник, на виконання п. 29 Порядку, зобов’язаний повернути Фонду таку незаконно отриману ним Компенсацію.
    • У разі порушення більше ніж на 30 календарних днів зобов’язання за іпотечним кредитом щодо своєчасного повернення кредиту або його частини та/або щодо своєчасної сплати Позичальником частини нарахованих процентів у розмірі Компенсаційної процентної ставки. Сплата Компенсації процентів відновлюється у разі погашення Позичальником заборгованості за кредитом не більше ніж через 90 календарних днів з дня порушення зобов’язання або у разі здійснення Банком та Позичальником реструктуризації простроченої ним заборгованості.
    • У разі порушення зобов’язання за кредитом понад 90 календарних днів.

    Попередження

    Можливі наслідки для клієнта в разі невиконання ним обов’язків згідно з договором про надання банківської послуги споживчого кредитування:
    • Пеня у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період прострочки, від суми простроченої заборгованості за кожен день прострочки. Пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.
    • Сукупна сума неустойки (штраф, пеня), нарахована за порушення Позичальником зобов’язань по договору, не може перевищувати половини (50%) суми кредиту одержаної Позичальником за таким договором.
    • За невиконання взятих на себе зобов’язань по поверненню кредиту, окрім сплати пені, Банк вправі вимагати від Позичальника відшкодування заподіяних збитків в повному обсязі, в тому числі й упущену вигоду.
    • За неподання та/або несвоєчасне подання Позичальником інформації про свій фінансовий стан, Позичальник зобов’язаний на вимогу Банку сплатити штраф у розмірі 300,00 грн. (трьохсот гривень) за кожен факт такого невиконання та/або неналежного виконання.
    • Позичальник зобов’язаний здійснити до моменту видачі кредиту та впродовж усього строку дії договору, страхування на користь Банку, на весь період дії договору, в акредитованій Банком страховій компанії; оцінку предмету застави/іпотеки, в акредитованого Банком оцінювача; оплату витрат, пов’язаних з нотаріальним посвідченням договорів забезпечення. У випадку невиконання Позичальником свого обов’язку щодо страхування, Банк має право на застосування підвищеної (штрафної) процентної ставки за Кредитом в розмірі Базової Процентної Ставки збільшеної на 2 процентних пунктів починаючи з 1-го числа місяця наступного за місяцем, в якому мало місце невиконання вищевказаних умов договору та до останнього числа місяця в якому Позичальником в повному обсязі виконано умови відповідних пунктів договору.
    • Банк має право на застосування підвищеної (штрафної) процентної ставки за Кредитом в розмірі Базової Процентної Ставки збільшеної на 2 процентних пунктів, у разі порушення Позичальником умов Кредитного Договору, Програми, Порядку та/або договору іпотеки Житлової нерухомості.
    • Позичальник надає згоду Банку, у випадку повного або часткового невиконання своїх зобов‘язань за кредитним договором, на розкриття третім особам інформації яка міститься в цьому Договорі, договорах застави, іпотеки, поруки, кредитній справі, а також іншої інформації, яка стала відомою Банку внаслідок виконання цього Договору, в тому числі інформації, що може становити банківську таємницю.
    • Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
    • Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
    • Клієнт має можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації
    Після укладення договору, Клієнт має право відмовитися від договору про споживчий кредит протягом 14 календарних днів з дня укладення цього договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує відсотки за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою договором, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором).
    Клієнт, має право в будь-який момент дії Кредитного договору достроково розірвати даний договір, а саме здійснити дострокове погашення кредитної заборгованості згідно умов договору, шляхом внесення необхідної суми коштів, для повного закриття кредитного договору та написанням заяви на відділенні банку про дострокове погашення кредиту.
    Для ознайомлення з умовами договору (оферти) Договір іпотеки Доступна іпотека , Кредитний договір «Доступна іпотека – 7%» та інших типових договорів про надання банківських послуг просимо перейти за посиланням.

    У березні 2021 року почала діяти президентська програма під назвою «Доступна іпотека під 7 відсотків». Вона дозволяє як найманим працівникам, так і підприємцям придбати власне житло на первинному ринку, не переплачуючи великі кошти по кредиту. Нагадаємо, що іпотека – це різновид банківського кредитування, який оформлюється на житлову чи комерційну нерухомість. При цьому вона виступає як застава по позиці. Ви не зможете продати чи обміняти житло до тих пір, поки не виплатите наявну заборгованість. У цієї програми є декілька важливих нюансів, які обов’язково треба враховувати, якщо ви хочете отримати позику.

    Особливості кредиту

    Пільгова іпотека має наступні умови:

    1. На кожного члена родини виділяється до 20 м² житла. Якщо в сім’ї дві людини (чи квартиру купує одинокий громадянин), то вони можуть придбати житло, площа якого не перевищує 50 м².

    2. Вартість житла не повинна перевищувати 2,5 мільйона гривень. При цьому мінімального порогу немає.

    3. Сума позики становить не більше 2 мільйонів грн.

    4. Строк дії іпотеки — до 20 років. При цьому ви можете самі розрахувати, за який строк зможете погасити наявну заборгованість. Виплати робляться за принципом ануїтету, тобто рівними сумами.

    5. Кредит на житло можна взяти лише на ті об’єкти, які були введені в експлуатацію в поточному році чи не раніше, ніж протягом трьох років, які передують поточному. Тобто йдеться саме про новобудови або про будівлі, які пройшли процес реконструкції.

    Також можна замовити державний іпотечний кредит на приватний будинок на тих самих умовах. Допускається використовувати позику й на ті об’єкти, які тільки будуються.

    Умови кредиту

    Згідно з умовами іпотечного кредитування отримати позику мають право всі громадяни України. Але розраховувати на ставку в 7 % можуть лише ті, хто відповідають наступним умовам:

    1. Людина або родина мусить перебувати на квартирному обліку.

    2. У кандидата не повинно бути власного житла чи його площа не перевищує 13,65 м² на кожного члена сім’ї.

    3. Вік позичальників становить не більше ніж 35 років.

    4. Потрібна наявність офіційного прибутку та довідка про доходи за останні 6 місяців.

    Позичальник та його родина мають бути платоспроможними. Сукупний дохід родини повинен бути вище ніж 30 тисяч гривень на місяць.

    Звідки взята ця цифра? Середній платіж по іпотеці під 7 % по президентській програмі становить 15 500 гривень на місяць. Він не повинен перевищувати 45 % загального доходу сім’ї, бо в цьому разі фінансова установа просто не погодить підписання договору іпотеки, тобто ви не зможете купити нерухомість. Тобто якщо розмір платежу вище, ніж 45 % сукупного доходу родини, то, швидше за все, банк не видасть дозвіл на кредитування. При цьому він як альтернативу може запропонувати збільшити розмір першого внеску. Також можуть виникнути й інші вимоги. Наприклад, надати поручителів, які мають стабільний фінансовий дохід.

    Зазначимо, що реальна ставка для іпотечних кредитів у більшості українських фінансових закладів складає 15–20 %. При цьому держава, згідно з президентською програмою, компенсує різницю з бюджету. Для цього було створено окремий фонд, який отримав назву «Українська фінансова житлова компанія». Саме воно займається перерозподілом коштів по цій програмі.

    Також було створено Фонд розвитку підприємництва. Він потрібен для того, щоб компенсувати різницю при купівлі комерційної нерухомості чи іншого предмета іпотеки. Саме ці фонди виступають як гаранти для банків та проводять щомісячну оплату компенсації для громадян на рахунок фінансової установи, яка видала іпотечну позику.

    Переваги кредиту

    Головний плюс доступного іпотечного кредитування — низька відсоткова ставка. Нагадаємо, що у 2018 році вона сягала 20 %, у 2020 р. — 12,7 %. 7% — це дуже низька цифра, тому ви зможете добре зекономити на купівлі житла при умові, що відповідаєте всім вимогам програми.

    Максимальний термін дії іпотечного кредиту — до 240 місяців. При цьому ви повинні внести першу оплату в розмірі не менш ніж 20 % від загальної суми. Ще один плюс — можливість оформити в іпотеку як житлову, так і комерційну нерухомість.

    Важливі деталі

    Розглянемо декілька нюансів, які треба враховувати при отриманні іпотеки. Виплати по позиці здійснюються кожного місяця, при цьому проценти нараховуються на залишок кредиту. Сплачувати їх потрібно однаковими частинами. Ви повинні проводити платежі до вказаної у плані погашення дати. Якщо у вас виникають проблеми, то найкращий варіант — звернутися до менеджера. Не треба переховуватися — всі питання можна вирішити без серйозних наслідків, якщо ви йдете на контакт із банком. В іншому випадку він може подати до суду, і нерухомість буде заарештована.

    У деяких випадках позичальник може втратити право на компенсацію по президентській програмі. Розглянемо, що може до цього призвести:

    1. Надання неправдивої інформації менеджерам банків. Часто позичальники надають недійсну інформацію про свої статки чи про наявність у них прав на нерухомість. Такі дії є порушенням домовленостей. У разі виявлення неправдивої інформації клієнт, котрий не мав права на отримання компенсації з фонду, повинен повернути її державі.

    2. Відсутність платежів за зобов’язанням. Якщо позичальник не платить за кредит понад 30 календарних днів від дати, вказаної у плані, то з нього знімають компенсацію. Її можна поновити, якщо погасити наявний борг.

    Якщо позичальник порушує свої зобов’язання на 90 чи більше днів, то компенсація знімається повністю.

    Також треба знати, що банк не може нав’язувати позичальнику додаткові послуги, окрім тих, які входять в пакет іпотеки. Якщо клієнт порушує свої обов’язки перед банком, то фінансова установа може ввести штрафні санкції, нарахувавши пеню чи штраф. Ніхто не може вносити зміни у договір в односторонньому порядку, якщо такі дії не передбачені законом.

    Чи може клієнт достроково розірвати договір? Згідно зі ст. 651 Цивільного кодексу України, це можливо. При цьому ніяких штрафів за це не передбачається. Якщо планується достроково розірвати договір, то позичальник повинен повернути банківській установі всю суму кредиту та виконати всі зобов’язання, які передбачені договором.

    Необхідні документи

    Щоб оформити позику, вам треба буде надати паспорт громадянина України, індивідуальний податковий номер, а також довідку, яка підтверджує рівень доходів. У деяких випадках банк може попросити й інші документи, які вимагає законодавство (наприклад, копію свідоцтва про шлюб чи про народження дитини, довідку про перебування на квартирному обліку тощо).

    Пакет документів може відрізнятися в різних ситуаціях, тому рекомендуємо вам отримати консультації від наших менеджерів. Вони розбирають кожну ситуацію окремо та пропонують клієнтам найвигідніші умови співробітництва.

    Чому іпотека під 7 % в Банку Львів — це правильне рішення?

    Наш банк пропонує клієнтам справедливі умови отримання іпотеки. Ми детально проконсультуємо вас за всіма питаннями, розкажемо, як оформити позику, які квартири можна придбати, які документи вам знадобляться та ін. До переваг Банку Львів можна віднести:

    1. Можливість замовити іпотеку онлайн. Для цього потрібно створити заявку на нашому сайті. Вам не потрібно приходити у відділення — все можна зробити з дому.

    2. Надійний банк з повністю іноземним капіталом. Ми працюємо з 1990 року та завжди виконуємо свої обов’язки.

    3. Прозорі умови кредитування. Ми розкажемо вам про всі нюанси, страхування та інше. У нас немає прихованих комісій або додаткових платежів, про які вам не буде відомо. Вся інформація прописується в договорі, а ви сплачуєте саме ту суму, яка буде вказана в плані погашення іпотеки.

    4. Детальні консультації з будь-яких питань. Менеджери Банку Львів допоможуть вам зрозуміти, як розраховується ставка по іпотеці, яку частину гасить держава, які документи потрібні для оформлення. Ми все детально розповімо та допоможемо оформити заявку на участь у президентській програмі.

    5. Ми працюємо не тільки у Львові, а й в інших городах України. Саме тому ви зможете звернутися до нас там, де це буде для вас зручно. Окрім кредитування ми надаємо нашим клієнтам й інші послуги. Ви зможете оформити у нас депозит, відкрити поточні рахунки, заказати індивідуальні сейфи тощо. Також ми співпрацюємо з бізнесом та підприємцями.

    Для отримання іпотеки під 7 % дзвоніть або пишіть нам — ми готові до продуктивної співпраці.

    Telegram Viber