icon-courses Курси

ОСНОВНІ УМОВИ

Сума кредиту

- до 5 000 000 грн
Термін

- до 20 років
Відсоткова ставка

- 1-й рік 14%
- Наступні роки UIRD 12m+5%
Комісія

- за видачу 1%

ЦІЛЬОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ

• Придбання нерухомості
• Будівництво нерухомості
• Реконструкція нерухомості

Заявка на кредит

  Ринкова вартість заставного майна*

  slider_market_important_property

  Надіслати заявку на оформлення кредиту

  Кредитний калькулятор
  3 000
  5 000 000
  1
  240
  Щомісячний платіж
  1440.70
  Переглянути детальний графік розрахунків
  Комісія за видачу
  300 грн
  Загальні витрати
  0
  Загальна вартість кредиту
  0
  Страхування
  0
  Страхування майна
  0
  Страхування життя
  0
  Послуги нотаріуса
  10000 грн

  Додаткові умови

  Графік погашення

  За вибором Позичальника:
  • Класична схема - сума кредиту рівними частинами + % на залишок;
  • Ануїтет - рівні платежі

  Забезпечення

  • Іпотека нерухомості, у т.ч. об‘єкти незавершеного будівництва, земельні ділянки
  • Майнові праві на нерухомість, що перейде у власність Заставодавця
  • Майнові права на депозит в Банку «Львів», який належить Позичальнику/Майновому поручителю (в т.ч. юридичній особі)

  Співвідношення суми кредиту до ринкової (справедливої) вартості забезпечення

  • Об‘єкти незавершеного будівництва, капітальні гаражі - до 50%
  • Земельні ділянки - до 70%
  • Нерухомість, іпотека майнових прав на нерухомість - до 80%
  • Майнові права на депозит - до 90%

  Страхування

  • Предмета іпотеки, здійснюється у відповідності до вимог Банку
  • Життя та працездатності Позичальника якщо об`єктом забезпечення по яких виступає нерухомість та строк кредитування перевищує 5 років;
  • Страхування здійснюється щорічно протягом усього строку дії Кредитного договору

  Попередження

  Можливі наслідки для клієнта в разі невиконання ним обов’язків згідно з договором про надання банківської послуги споживчого кредитування:
  • •Пеня у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період прострочки, від суми простроченої заборгованості за кожен день прострочки. Пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.
  • •Сукупна сума неустойки (штраф, пеня), нарахована за порушення Позичальником зобов’язань по договору, не може перевищувати половини (50%) суми одержаної Позичальником за таким договором.
  • •За невиконання взятих на себе зобов’язань по поверненню кредиту, окрім сплати пені, Банк вправі вимагати від Позичальника відшкодування заподіяних збитків в повному обсязі, в тому числі й упущену вигоду.
  • •За неподання та/або несвоєчасне подання Позичальником інформації про свій фінансовий стан, останній зобов’язаний на вимогу Банку сплатити штраф у розмірі 300,00 грн. (трьохсот гривень) за кожен факт такого невиконання та/або неналежного виконання.
  • •Позичальник зобов’язаний здійснити до моменту видачі кредиту та впродовж усього строку дії договору, страхування на користь Банку, на весь період дії договору, в акредитованій Банком страховій компанії. У випадку невиконання Позичальником свого обов’язку щодо страхування, величина маржі вказана в договорі збільшується на 2 % пункти починаючи з 1-го числа місяця наступного за місяцем, в якому мало місце невиконання вищевказаних умов договору та до останнього числа місяця в якому Позичальником в повному обсязі виконано умови відповідних пунктів договору.
  • •Банк вправі встановити процентну ставку за користування Кредитними коштами на 2 процентних пунктів вище базової процентної ставки, за невиконання інших умов договору.
  • •Позичальник надає згоду Банку, у випадку повного або часткового невиконання своїх зобов‘язань за кредитним договором, на розкриття третім особам інформації яка міститься в цьому Договорі, договорах застави, іпотеки, поруки, кредитній справі, а також іншої інформації, яка стала відомою Банку внаслідок виконання цього Договору, в тому числі інформації, що може становити банківську таємницю.
  • •Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  • •Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
  • •Клієнт має можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації
  Після укладення договору, Клієнт має право відмовитися від договору про споживчий кредит протягом 14 календарних днів з дня укладення цього договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує відсотки за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою договором, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором).
  Клієнт, має право в будь-який момент дії Кредитного договору достроково розірвати даний договір, а саме здійснити дострокове погашення кредитної заборгованості згідно умов договору, шляхом внесення необхідної суми коштів, для повного закриття кредитного договору та написанням заяви на відділенні банку про дострокове погашення кредиту.
  Для ознайомлення з умовами договору (оферти) Придбання нерухомості (змінювана ставка) , Договір іпотеки ФО та інших типових договорів про надання банківських послуг просимо перейти за посиланням.

  Іпотекою називають кредит, який береться на придбання нерухомості. Тобто, оформивши її, ви можете купити квартиру, приватну оселю, земельну ділянку тощо. При цьому придбане майно є заставою доти, доки ви повністю не погасите наявну заборгованість.

  Які типи іпотеки бувають

  Існує кілька типів такого кредиту. Умовно можна виділити чотири основні напрями:

  1. Купівля квартири у новобудові. Причому її можна придбати як вже у готовому будинку, так і на етапі будівництва. Другий варіант вигідніший — він дозволяє заощадити до 30–40 % від загальної вартості.
  2. Купівля приватного будинку. Він може розташовуватись як на території міста, так і за його межами (наприклад, дачні селища).
  3. Позика на будівництво приватного будинку. Зазвичай такі кредити оформлюють власники земельних ділянок.
  4. Купівля нерухомості на вторинному ринку. Такий варіант користується заслуженою популярністю, оскільки житло в подібних будинках коштує дешевше, ніж у новобудовах.

  Існують інші види іпотечних кредитів. Наприклад, позика на капітальний ремонт будинку.

   

  Переваги кредиту

  До плюсів такого кредитування можна віднести:

  1. Можливість отримати житло у максимально стислий термін. Вам не доведеться блукати орендованими квартирами десятиліттями та накопичувати гроші, які знецінюються від інфляції.
  2. Юридична чистота правочину. Документи на нерухомість перевіряють кваліфіковані юристи та працівники страхової служби, тож помилки виключені.
  3. Тривалий термін кредитування. Якщо класичні позики оформляються на 3–5 років, то іпотеку можна взяти на 10–20. Це дозволяє сплачувати борг абсолютно спокійно, не обтяжуючи сімейний бюджет.

  До плюсів можна віднести й те, що вартість нерухомості в Україні постійно зростає. За той час, як ви виплатите кредит, ціни на квартиру збільшаться у кілька разів.

   

  Основні умови кредитів на житло

  Щоб отримати іпотеку, ви повинні відповідати таким умовам:

  1. Громадянство України та наявність чинного паспорта.
  2. Вік — від 21 року. Верхня межа — до 65 років на момент закриття заборгованості.
  3. Сума кредиту — до 5 мільйонів гривень.

  Кредитна ставка здебільшого розраховується індивідуально. Вона залежить від вартості житла, місця його розміщення, строків виплати заборгованості та інших факторів.

   

  Що потрібно позичальникові, щоб отримати іпотеку в Україні

  Щоб оформити іпотеку в Україні, вам варто звернутися до Банку Львів та заповнити заявку онлайн. В ній треба вказати основні відомості про кредит та себе. Після цього вам зателефонує менеджер, який проведе коротке інтерв’ю та відповість на всі запитання. Загалом, щоб отримати кредит, ви повинні мати позитивну кредитну  історію та відповідний рівень доходів.

   

  Які документи потрібні для оформлення іпотечного кредиту

  Вам знадобляться:

  1. Український паспорт та ідентифікаційний код;
  2. Свідоцтво про шлюб, свідоцтво про  народження дитини/дітей  (за наявності).

  У деяких випадках менеджер може подати запит на диплом про вищу освіту, довідку про доходи, свідоцтво про право власності на нерухомість та інші документи. Все залежить від того, на які потреби ви берете позики.

   

  Як розрахувати річну ставку по іпотеці

  Існують різні формули, які дають змогу розрахувати розмір платежів за іпотечними кредитами, але найкраще користуватися спеціальним калькулятором на сайті Банку Львів. Врахуйте, що він видає лише приблизні цифри. Точніші ви отримаєте після того, як обговорите з менеджером всі деталі співробітництва.

   

  Які додаткові платежі можуть бути присутніми при оформленні іпотеки

  У деяких випадках вам потрібно буде сплатити:

  1. Послуги компанії, яка здійснить оцінку житла;
  2. Разову комісію за видачу позики (у Банку Львів становить 1 %);
  3. Страхування нерухомості на весь термін, на який взято кредит.

  Також банк може попросити вас оформити страховку позичальника.

   

  Що таке податкова знижка на житло і як її отримати

  Ця норма регулюється статтею 166 Податкового кодексу України. Ви маєте право отримати податкову знижку на суму сплачених відсотків. При цьому розмір знижки не може бути більшим, ніж ваша офіційна зарплата за минулий рік. Щоб мати таку  виплату, вам потрібно отримати у Банку Львів довідку про розмір сплачених відсотків, після чого замовити у бухгалтерії своєї компанії довідку про доходи за формою 3. Далі готується пакет документів (його склад ви можете уточнити у податкових чи фінансових консультантів) та подається до Державної фіскальної служби за місцем реєстрації.

   

  Чому брати іпотеку на житло у Банк Львів вигідно?

  Ми пропонуємо нашим клієнтам вигідні умови співпраці та працюємо з державними програмами, які роблять кредит доступним для всіх. З нами ви зможете втілити свої мрії у реальність та стати власником нового, комфортного, сучасного житла. Наші переваги:

  1. Просте та прозоре оформлення договору. Жодних прихованих комісій чи додаткових платежів у банку Львів не передбачено.
  2. Можливість дострокового погашення без штрафних санкцій. Ви можете виплатити заборгованість у будь-який зручний час та різними способами.
  3. Детальні консультації та високий відсоток схвалень для населення. Ми намагаємося досягти того, щоб усі наші клієнти залишилися задоволеними співпрацею.

  Банк Львів — це надійна фінансова організація з іноземним капіталом. Звертайтеся — ми завжди готові до продуктивної співпраці.

   

  Telegram Viber