icon-courses Курси

Інформування про втрату електронного платіжного засобу та/або несанкціонований доступ до системи "Інтернет-банкінг"

У випадку, якщо Ви виявили факт втрати електронного платіжного засобу та/або платіжних операцій, які не виконували, Ви зобов’язані обов’язково та негайно зв’язатись зі спеціалістом Контакт-Центру за номером 0 800 505 848
При отриманні несанкціонованого доступу до вашого профілю в системі «Інтернет-банкінг» та/або доступу до електронного платіжного засобу в інших системах, Вам необхідно пройти процес самоідентифікації, після чого Ваш профіль буде тимчасово заблоковано. Тимчасове блокування є необхідним та обов’язковим на час проведення розслідування та вивчення інформації стосовно несанкціонованого списання коштів та отримання доступу до системи дистанційного обслуговування «Інтернет-банкінг».
У випадку підтвердження підозри на несанкціоноване списання коштів та їх втрати рекомендовано додатково звертатися до кіберполіції. Окрім цього, під час отримання несанкціонованого доступу зловмисник може намагатися змінити дані клієнта в системі дистанційного обслуговування, тому у випадку, якщо були помічені такі зміни – необхідно також звернутися до спеціаліста Контакт-Центру.

Фішингові веб-сайти

Банк ніколи не надсилає повідомлення з вимогами надіслати автентифікаційні дані (номер картки, CVV-код, PIN-код та ін.). Звертайте особливу увагу на повідомлення, що надходять від імені банку.
Офіційний домен банку – banklviv.com.
Повідомлення, що надходять зі скриньок з іншим доменним іменем – є спробами зловмисника отримати потенційний доступ до Ваших банківських даних та електронних платіжних засобів.
Досить часто зловмисники намагаються підробити назву, реєструючи домен зі схожою назвою, замінюючи лише одну букву, тому будьте пильними та повідомляйте про надходження таких листів!

Виявлення фішингових веб-сайтів

  • Будьте пильними під час роботи у мережі Інтернет. Варто пам’ятати, що фішинговий сайт – це шахрайський веб-ресурс, який може виманювати реквізити платіжних карток та автентифікаційних даних, під виглядом надання послуг, що не існують.
  • Завжди користуйтесь лише перевіреними та загальновідомими джерелами інформації, що вказані на сайті банку.
  • Здійснюйте доступ до системи дистанційного банківського обслуговування «Інтернет-банкінг» виключно офіційними каналами та джерелами даних.
  • Важливо забезпечити належний захист Вашої платіжної карти під час розрахунків через мережу Інтернет, тому для онлайн-платежів потрібно користуватися виключно веб-сайтами відомих мереж.

З метою унеможливлення потрапляння клієнтів банку на фішингові веб-сайти Національний Банк України на своєму офіційному Інтернет-представництві розмістив офіційний перевірений перелік веб-сайтів банків України. Перевірити автентичність доменного імені та належність веб-сайту конкретній банківській установі клієнти зможуть перейшовши на сайт НБУ

Telegram Viber