icon-courses Курси

З 10 листопада на гарячій лінії Банку клієнти-фізичні особи будуть проходити ідентифікацію за фінансовим номером.

Що таке фінансовий номер? Це номер телефону, що прив’язаний до банківського рахунку і використовується для ідентифікації клієнта, при зверненні у банк. Саме на фінансовий номер надходять коди підтвердження операцій, паролі від банку тощо.

Якщо номер мобільного змінився, що робити? Якщо ваш телефонний номер змінився, або ви хочете змінити свій фінансовий номер — зверніться у будь-яке відділення Банку Львів. Ми все зробимо швидко!

Якщо зателефонувати на Гарячу лінію банку з іншого номеру, що буде? Якщо ви є клієнтом нашого банку і зателефонували на гарячу лінію з іншого номеру телефону, а не з того, який ви вказували під час відкриття рахунку, є ймовірність, що консультанти Банку не зможуть допомогти у вирішенні вашого питання. Адже, ідентифікація за іншим номером обмежує перелік банківських сервісів, що є доступними при зверненні на гарячу лінію.

Якщо ваш телефонний номер не змінювався з моменту відкриття рахунку у Банку Львів, і ви отримуєте інформацію від банку на існуючий номер — ніяких додаткових дій вам не потрібно робити. Ми й надалі продовжуємо спілкуватися за вказаними контактами.

Як діяти, якщо вашим фінансовим номером заволоділи шахраї?

Якщо ви втратили контроль над телефонним номером — не можете здійснити вихідні дзвінки та/або отримати вхідні — негайно звертайтеся у банк, щоб заблокувати картку та вхід в інтернет-банкінг. Потім — обов’язково зв’яжіться з мобільним оператором та повідомте про проблему, адже є ймовірність, що вашу SIM-картку перевипустили шахраї і тепер мають доступ до ваших банківських рахунків.

Що треба зробити для безпечного користування фінансовим номером?

  • перейдіть на контрактне обслуговування телефонного номеру, це не дозволить злочинцям відновити SIM-карту без пред’явлення ідентифікаційних документів 
  • відключіть опцію віддаленного перевипуску SIM-картки
  • не розголошуйте інформацію про паролі до інтернет-банкінгу, коди з SMS, дані платіжних карток, кодове слово

 

Telegram Viber