icon-courses Курси

ПРО НОВІ ПЕРЕВАГИ РОЗПОВІДАЄ КОМАНДА ПРОЄКТУ:

ТАРАС ЧАБАН

керівник Офісу управління проєктами

ВОЛОДИМИР ТАРАНУЩЕНКО

виконавчий директор

ВІКТОР РЯБЕЦЬ

проєктний менеджер Управління бізнес-архітектури

ХРИСТИНА ПАВЛЯК

спеціаліст із забезпечення якості програмних комплексів

ОКСАНА РУБАХА

виконавча директорка

ВОЛОДИМИР ЯЦЮК

проєктний менеджер Офісу управління проєктами

«Відчутно зросла ЗРУЧНІСТЬ КОРИСТУВАННЯ: у новій версії можна знайти все необхідне без зайвих витрат часу, налаштувати віджети на головній сторінці чи, навіть, підібрати зручний для вашого ока фон. Інтерфейс інтуїтивний та зрозумілий.»

«Відтепер користувачам для входу не знадобляться сертифікати чи ключі — лише логін і пароль. ЛЕГКИЙ СТАРТ роботи!»

«Нову версію відрізняє ЗРУЧНА РОБОТА з підписанням документів. Траєкторії ключа та сертифікату автоматично підтягуються — це економить час користувача, який ми так цінуємо».

«Ми додали НОВІ ФОРМАТИ експорту виписки — це покращило синхронізацію сервісу з іншими системами. Гнучкість оновленої версії кожен користувач швидко відчує на практиці».

«ПОСТІЙНЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ — наш принцип роботи. Ваші запити — рушійна сила цього процесу. Вже зараз працюємо над покращенням функціоналу обслуговування кредиту: впроваджуємо графіки та історію платежів».

«В новій версії УДОСКОНАЛЕНІ ПРОЦЕСИ подання документів клієнтами, що здійснюються зовнішньо-економічну діяльність. Інтеграція українського бізнесу на нові міжнародні ринки надважлива, тут немає дрібниць».

ВІДЕОПІДКАЗКИ

Релокація під обстрілами та повернення додому: історія Gemini Espresso

Агрофронт країни: про стійкість та силу українських фермерів

Коли вимикають світло — вмикай генератор. Історія Михайла Тиводара

Допомагаємо тим, хто допомагає: історія клініки IQMED

Вже знімаємо найатмосферніше відео з кращими героями

  

Залишити відгук

Нашій команді дуже важливий зворотній зв’язок. Ваш користувацький досвід дозволить нам краще зрозуміти напрям подальших зусиль задля вдосконалення системи. Будемо вдячні, якщо ви поділитися враженнями у короткій анкеті за цим посиланням або зателефонуєте нашим фахівцям за номером 0 800 505 848.

  

Скористатись попередньою версією

До 31 серпня 2023 в вас буде час, щоб ознайомитись з покращеним функціоналом та здійснити комфортний перехід. Для зручності у перехідний період будуть доступні нова та попередня версії інтернет-банкінгу. А також — і та, яка встановлена на вашому комп’ютері (win-32). Проте вона та інші старі версії перестануть підтримуватися з вересня. Якщо виникнуть додаткові запитання після перегляду відеопідказок, зверніться будь ласка до наших фахівців за номером 0 800 505 848.

Telegram Viber