icon-courses Курси

Банк Львів є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з 1999 року

Наше Свідоцтво учасника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 031 від 2012 року.

Фонд був заснований для захисту прав та законних інтересів вкладників банків. Наш Банк регулярно сплачує до Фонду збори та дотримується інших вимог Закону та нормативно-правових актів Фонду. Основним завданням Фонду є гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку. Фонд гарантує кожному вкладнику банку — відшкодування коштів за вкладами.
Протягом дії воєнного стану в Україні та трьох місяців з дня його припинення чи скасування Фонд гарантування вкладів відшкодовує кожному вкладнику банку кошти в повному розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня, що передує дню початку процедури виведення банку з ринку, крім випадків, передбачених частиною четвертою статті 26 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб".
Після спливу трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами не може становити менше 600 тисяч гривень і може бути збільшена за рішенням адміністративної ради Фонду.»

  

Закон України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»
Довідка про систему гарантування вкладів фізичних осіб (.pdf)
Контакти ФГВФО
  • 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17.
  • Номер телефону "гарячої лінії": 0-800-105-800, 044-333-36-55
  • Офіційна сторінка ФГВФО
Telegram Viber