icon-courses Курси

Нещодавно Банк Львів оголосив про відкриття однойменного Благодійного фонду. Ключова програма фонду має назву «Вільна земля» і покликана сприяти розмінуванню деокупованих територій. На підтримку програми Банк Львів створив для нових та діючих клієнтів спеціальний депозит із підвищеною ставкою доходу. Частина доходу від депозиту піде на забезпечення українських саперних підрозділів амуніцією.

Депозит «Вільна земля», розроблений Банком Львів, відповідає прагненням українців до свободи та є ефективним фінансовим інструментом, який працює на зміцнення економіки.

За умови 12-місячного договору дохід від депозиту «Вільна земля» становитиме 11% річних. 3% з них будуть щомісячними частинами перераховуватися у Благодійний фонд Банку Львів від імені вкладника. Фонд буде публічно звітувати про те, яким чином зібрані кошти допомагають країні вирішувати питання щодо загрози мін.

Умови депозиту «Вільна земля»:

– термін — до 12 місяців;
– валюта — гривня;
– можливе поповнення згідно з умовами договору;
– без пролонгації;
– мінімальна сума — 2500 грн;
– нарахування відсотків щомісяця;
– депозит підпадає під гарантії ФГВФО.

Зробити внесок на потреби програми «Вільна земля» можна в усіх його відділеннях та в мобільному додатку. Підтримати Благодійний фонд можуть також клієнти інших банків своїми переказами. Діють реквізити у гривні, доларах, євро та польських злотих.

Разом ми звільнимо Україну від уламків зла!

Telegram Viber