icon-courses Курси

КРАЩІ УМОВИ — ЗАВДЯКИ МІЖНАРОДНІЙ ПІДТРИМЦІ

Ми змогли зробити унікальну пропозицію для українських експортерів та імпортерів, завдяки міжнародній програмі фінансування. А саме — кредиту від Європейського банку реконструкції і розвитку (EBRD) та гарантії Американської корпорації з фінансування розвитку (DFC) у співпраці з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

1
Сума до 450 000 Євро
без застави
підкріплена гарантією
міжнародних організацій
2
Відтермінування
сплати
основної суми
через 15 місяців
3
Експертне валютне обслуговування
від наших провідних
банківських фахівців
4
Вигідні
курси валют
архів курсів оновлюється
за посиланням

Кредитуємо експортерів та імпортерів

Банк Львів пропонує скористатися унікальною кредитною програмою за підтримки міжнародних партнерських організацій. Додатково ви отримуєте вигідний курс та підтримку валютного експерта. Якщо ви працюєте в західних областях України, то можете подати заявку на оформлення кредиту до 450 000 Євро вже зараз.
  Натискаючи на кнопку, я погоджуюсь на обробку персональних даних

  Кредит для експортерів та імпортерів

  Бізнес, який веде зовнішньоекономічну діяльність в умовах воєнного стану, прийняв великий виклик. Експортери України забезпечують державу такими важливими зараз валютними надходженнями і показують незламність українського бізнесу світові. А імпортери роблять все для того, щоб українці якомога менше відчували дефіцит постачання. Швидке налагодження нових логістичних маршрутів і транспортних перевезень, адаптація до змін курсу валют для бізнесу, оперативне підключення нових міжнародних партнерів, швидке реагування на зміни у валютному законодавстві – це саме ті рішення, які щодня приймають підприємці. 

  Банк Львів в межах співпраці з EBRD, DFC та USAID готовий фінансувати експортерів та імпортерів на поповнення обігових коштів, а гарантія міжнародних організацій покриває 80% кредитних ризиків, завдяки чому — кредитування можливе без застави. І все це без зайвої бюрократії, з реальною оцінкою вашої потреби. Окрім кредиту для бізнесу, ми надаємо клієнтам експертне та оперативне валютне обслуговування, а також вигідні курси валют. 

  Цією програмою підтримки бізнесу ми прагнемо ще більше зміцнити економічний тил на Заході України і побудувати основу для переможних планів — курсу на відбудову, розвиток і зміцнення міжнародного партнерства.

   

  Кредит для експортерів та імпортерів – які умови кредитування?

  Програма кредитування експортерів та імпортерів в Євро найбільше підійде підприємцям, які мають валютну виручку. Умови підлаштовані під потребу бізнесу, оскільки можливе відтермінування сплати основної суми через 15 місяців. Кредит на обігові кошти можна отримати без застави або з мінімальною заставою на 20% від суми — це залежить від оцінки фінансового стану, можливостей і потреб позичальника. Доступна сума кредиту — до 450 000 Євро.

   

  Кредитування в умовах воєнного стану

  Відсутність страхування ризиків стала основною причиною призупинення кредитування на початку повномасштабної війни. Проте, завдяки державним програмам фінансування (антивоєнні кредити 5-7-9, кредит ЕКА), місцевим програмам підтримки релокованого бізнесу, грантам від міжнародних організацій та гарантіям, які покривають ризики, у підприємців з’явилися нові інструменти фінансування. А отже — і перспективи розвитку і виходу на нові ринки. Таких ініціатив і програм підтримки буде щораз більше і Банк Львів стає надійним партнером і посередником для міжнародних організацій та місцевих підприємців. В цьому році ми видавали бізнесу гранти за підтримки  Oxfam, підписали угоду про співпрацю з DFC, а також залучили фінансування у формі грантів від урядових ділових спільнот Німеччини, видача яких стартує навесні 2023 року. 

  Згідно з даними дослідження Mastercard SME Index, 28% малих і середніх підприємств в Україні продають свої товари чи послуги за кордон, а фінансовий ресурс є основним фактором, якого не вистачає підприємцям для виходу на іноземні ринки. Банк Львів відчуває цю потребу, спілкуючись з клієнтами, саме тому, завдяки підтримці міжнародних партнерів, ми розробили унікальну програму кредитування імпортерів та експортерів.

   

  Форми кредитування експорту та імпорту

  Експортно-кредитне агентство у співпраці з державними банками,  стимулює  і підтримує беззаставне кредитування для великих експортерів з відповідними чисельними параметрами. Але як бути іншим бізнесам?

  Ми відчули, що такого фінансування потребують також малі і середні підприємства, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність в західних регіонах. Також орієнтуємось на ширшу цільову аудиторію, бо пропозиція не тільки для експортерів, а й для імпортерів. Важливо, що для оформлення не потрібно довгих бюрократичних процесів, все відбувається в комфортні для клієнта терміни за європейськими ставками кредитування (за основу беремо значення EURIBOR 6M). 

  А це стало можливим завдяки гарантії, яку надає Американська корпорація з фінансування розвитку (DFC) та кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку.

   

  Що потрібно для отримання кредиту для експортерів та імпортерів в Банку Львів

  Кредит ЄБРР можуть отримати юридичні особи або фізичні особи-підприємці, які проводять або планують проводити обороти по поточних рахунках в Банку Львів та займаються експортно-імпортними операціями. Також важливе місце реєстрації бізнесу — західні регіони України. Згодом плануємо розширення регіонів кредитування, в тому числі і Київ.

  Щоб отримати кредит для імпортерів та експортерів, достатньо заповнити заявку, вказавши основну інформацію. Далі з вами зв’яжеться працівник банку, який відповість на всі запитання, надасть фахову консультацію і зрозуміє ваші очікування від співпраці з банком і потребу в кредитуванні. 

   

  Комплексне обслуговування експортерів та імпортерів

  Дуже зручно, коли валютний супровід і бізнес кредит обслуговуються в одному банку. Ви завжди можете порівняти курси валют для бізнесу (архів курсів доступний на сайті банку). Також ви можете розраховувати на пораду і супровід експерта по валютних операціях, який знається в тонкощах валютного законодавства, підготовки документів ЗЕД і розуміє всі підводні камені, з якими стикається ваш бізнес у зовнішньоекономічній діяльності. 

  Саме тому перехід на валютне обслуговування в Банк Львів проходить максимально комфортно і клієнти відразу відчувають перевагу — людяне ставлення та індивідуальний підхід.

   

  Пошук можливостей для зовнішньоекономічної діяльності

  Кредит на обігові кошти — це не єдиний інструмент в теперішніх умовах. Ми постійно спілкуємось зі своїми клієнтами, розповідаємо їхні історії в рубриці «Герої економічного фронту» і бачимо, що саме зараз важливе значення має нетворкінг, бажання розширюватися і постійний пошук нових співпраць з іноземними компаніями. Участь в каталозі українських експортерів, розміщення на платформі Nazovni, постійний моніторинг порталу Експортний напрям Дія.Бізнес (export.gov.ua), участь у міжнародних EXPO-виставках (EXPOSALE.net | Розклад виставок 2022-2023 рр. у світі), участь у «Школі експортерів», яку організовує Торгово-промислова палата України — це ті корисні ресурси, якими користуються наші клієнти.

  Запрошуємо долучатися до спільноти експортерів та імпортерів, які обслуговуються в Банку Львів. Підписуйтесь на соціальні мережі банку, щоб бути в курсі нових співпраць, можливостей та надихаючих історій наших клієнтів!

  Ми у Facebook
  Ми у Instagram

   

  Telegram Viber