icon-courses Курси
Сума

до 150 000 гривень*
Термін

до 48 місяців**
Ставка

від 64% до 93,2%
Дострокове погашення

без штрафів та санкцій
*для клієнтів, які проживають у м. Києві / Київській області  максимальна сума кредиту 75 000 грн. Видача кредитів у сумі від 100 001 грн. за наявності активів у клієнта (нерухомість, земельна ділянка, авто).
**для кредитів, сума яких не перевищує 30 000 грн., максимальний термін кредитування 36 місяців.
0-slide
1-slide
2-slide

Цільове призначення

На будь-які потреби!

Замовити кредит

Отримати кредит — легко

Консультанти нашого банку — професіонали, які виконують свої обов’язки швидко та відповідально
Оформити кредит — це три прості кроки до бажаного!

1
Заповнюйте заявку
Вкажіть ПІБ, номер телефону, а також ІПН
2
Уточнюйте деталі з консультантом банку
Ми зателефонуємо Вам одразу після отримання заявки для короткого інтерв’ю. Це зазвичай займає близько 5-7 хвилин
3
Отримуйте гроші
Отримуйте гроші на карту

Способи погашення кредиту

Мобільний застосунок
Переказ з картки на картку
Банкомати з функцією Cash-In
Каса у відділенні

Отримати кредит готівкою
  Надіслати заявку на оформлення кредиту

  Кредитний калькулятор
  10 000
  150 000
  1
  48
  min
  max
  Щомісячний платіж
  2906.68
  Переглянути детальний графік розрахунків
  Комісія за видачу
  500 грн
  Загальні витрати
  0
  Загальна вартість кредиту
  0
  Страхування
  0
  Страхування майна
  0
  Страхування життя
  0
  Послуги нотаріуса
  грн

  *для кредитів, сума яких не перевищує 30 000 грн., максимальний термін кредитування 36 місяців.

  Попередження

  Можливі наслідки для клієнта в разі невиконання ним обов’язків згідно з договором про надання банківської послуги споживчого кредитування:
  1. Пеня у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період прострочки, від суми простроченої заборгованості за кожен день прострочки. Пеня не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.
  2. За невиконання взятих на себе зобов’язань по поверненню Кредиту, окрім сплати пені, Банк вправі вимагати від Позичальника відшкодування заподіяних збитків в повному обсязі, в тому числі й упущену вигоду.
  3. Сукупна сума неустойки (штраф, пеня), нарахована за порушення Позичальником зобов’язань на підставу договору про споживчий кредит, не може перевищувати половини (50%) суми одержаної Позичальником за таким договором.
  4. Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  5. Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
  6. Клієнт має можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
  Після укладення договору, Клієнт має право відмовитися від договору про споживчий кредит протягом 14 календарних днів з дня укладення цього договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує відсотки за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою договором, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором).
  Клієнт, має право в будь-який момент дії Кредитного договору достроково розірвати даний договір, а саме здійснити дострокове погашення кредитної заборгованості згідно умов договору, шляхом внесення необхідної суми коштів, для повного закриття кредитного договору та написанням заяви на відділенні банку про дострокове погашення кредиту. Для ознайомлення з умовами договору (оферти)  та інших типових договорів про надання банківських послуг просимо перейти за посиланням.
  Істотні характеристики кредиту «Готівковий»
  Кредитний договір Кредит Готівковий
  Умови кредитних продуктів для ФО

  Готівковий кредит для фізичних осіб

  Вам терміново потрібні гроші для придбання техніки, ремонту автомобіля чи лікування? Тоді варто скористатися послугами банку «Львів» та оформити кредит готівкою. Це дозволить реалізувати будь-які ідеї та мрії вашої сім’ї.

  Кредит готівкою можуть отримати всі громадяни України, як ті, що офіційно працюють, так і безробітні. На ухвалення рішення щодо позики потрібно мінімум часу, тому вам не доведеться довго чекати. Будь-які консультації щодо даного продукту ви отримаєте у наших менеджерів: для цього можна як зателефонувати нам за телефонами, вказаними на сайті, так і просто написати через месенджери онлайн.

   

  Переваги займу

  До плюсів готівкового кредиту можна віднести:

  – Можливість одержати суму до 150 тисяч гривень без застави. Максимальний розмір позики залежить від різних факторів (місця проживання, наявності офіційної роботи, рівня доходу та ін.).
  – Дострокове погашення без пені, санкцій чи штрафів. Ви зможете закрити наявний кредит у будь-який зручний час. Також можна розірвати договір впродовж двох тижнів після його оформлення.
  – Можливість використовувати отриману готівку на перекредитування чи з іншими цілями. За потреби ви можете отримати всю суму на картку та витрачати її за необхідності.
  – Термін позики — до 4 років. Весь цей період можна спокійно користуватися грошима, виплачуючи фіксовані суми.
  – Простоту оформлення. Щоб взяти готівку у кредит, вам знадобиться мінімальний набір документів.

  Банк «Львів» видає позики на будь-які споживчі цілі — вам не доведеться підтверджувати їх чи щось пояснювати менеджерам. Телефонуйте — ми готові до взаємовигідної співпраці.

   

  Як оформити кредит готівкою в банку

  Щоб отримати вигідну позику без відмови, вам потрібно просто заповнити заявку на нашому сайті. Вкажіть свої П. І. Б., індивідуальний податковий номер та телефон, і через деякий час вам зателефонує наш менеджер. Він відповість на питання, проведе коротке інтерв’ю та допоможе підібрати найбільш слушні умови. Якщо вас все влаштує, то відбувається підписання договору, після чого ви можете отримати гроші на карту або будь-яким іншим зручним для вас способом. Оформлення кредиту можливе без офіційного працевлаштування в Україні.

   

  Як погасити кредит?

  Все, що вам треба робити, — сплачувати необхідні суми згідно з графіком. Цього цілком достатньо для того, щоб погасити наявну заборгованість. Якщо у вас виникли проблеми з виплатами, рекомендуємо звернутися до нашого менеджера. Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам, тому запропонуємо різні способи вирішення ситуації, яка у вас склалася. Наприклад, можна провести реструктуризацію боргу, змінити розміри платежів та інше. Головне — не затягувати зі зверненням. Ми розуміємо, що в цей нелегкий час у багатьох виникають складнощі з платежами. Також ви можете повністю погасити чинну заборгованість достроково, якщо у вас є така можливість.

   

  Відомості про умови дострокового розірвання договору та спосіб такого розірвання

  Тепер, коли ви знаєте, де взяти готівковий кредит, розглянемо, як можна достроково розірвати договір. Зробити це можна цілком офіційно. У клієнта є 14 днів з моменту укладання договору для того, щоб відмовитися від нього. У цьому випадку вам потрібно буде сплатити відсотки за період, який ви користувалися грошима з моменту їх отримання до моменту повернення.

  Також клієнти можуть достроково погасити наявну заборгованість, внісши на свій рахунок потрібну суму та написавши відповідну заяву. Жодних штрафних санкцій за подібні дії не передбачено.

  Telegram Viber