icon-courses Курси

Експортні операції

Маєте експортну валютну виручку? У нашому банку Ви можете скористатися послугами зарахування валютної виручки з продажу товарів/надання послуг та отримати консультативні послуги.

Для підтвердження факту відвантаження продукції Банк використовує інформацію з реєстрів митних декларацій або інформацію, отриману від клієнта.

Базовий пакет документів:

Договір (контракт) з нерезидентом або інший документ*
Акт виконаних робіт/наданих послуг (якщо договір стосується робіт чи транспортних або страхових послуг); 
Лист клієнта у довільній формі з уточненням призначення платежу**

що має силу договору і застосовується у міжнародній практиці, наприклад, інвойс (рахунок — фактура);

 

* у разі відсутності/недостатності такої інформації у SWIFT у полі «70:» у SWIFT МТ103 (посилання на номер і дату договору, інвойсу (рахунку) та інших документів, за якими надійшли кошти)

 

Співпраця з юридичними особами відбувається через систему Інтернет-банкінг. Інструкція із завантаження скан-копій оригіналів документів, засвідчених ЕЦП.

Зазначаємо, що Банк може запитувати додаткові документи, виходячи з конкретної ситуації. Наші менеджери з радістю проконсультують Вас за номером телефону гарячої лінії Банку 0 800 505 848.

Варіанти сплати комісії

Ми безкоштовно зараховуємо кошти на рахунок суб’єкта господарювання. Утім, комісію можуть стягувати інші банки-кореспонденти, залежно від типу комісії, вказаної в контракті чи платіжному дорученні відправника

OUR
всі комісії за рахунок відправника
SHA
комісії банку відправника сплачує відправник, а комісії банків посередників - одержувач
BEN
всі комісії за рахунок одержувача

В процесі проходження платежу банки-кореспонденти можуть змінити тип комісії на свій розсуд. В окремих випадках це може призвести до зменшення суми переказу на момент одержання.

Перед зарахуванням коштів на рахунки Ви отримаєте SWIFT-повідомлення. Повідомлення надійде на е-mail, який Ви зазначили в Анкеті-Опитувальнику при реєстрації в Банку.

За бажанням, після зарахування коштів на рахунок, Ви можете отримати таке SWIFT-повідомлення зі штампом Банку із системи Інтернет-банкінг.

Telegram Viber