icon-courses Курси

Отримайте гроші на бізнес

Сума від 100 000 до 2 000 000 грн
без застави
Термін прийняття рішення 1-2 дні
Ставка 2,09% в місяць
Разова комісія 3,9%
Термін кредиту до 36 місяців
Дострокове погашення
без обмежень

Отримати кредит — легко

1
Заповнюйте заявку
на кредит
2
Очікуйте дзвінок
консультанта
3
Підписуйте
кредитний договір
4
Отримуйте гроші
у зручній формі

Переваги кредиту

Реєстрація бізнесу від 3 місяців

Термін державної реєстрації від 3 місяців та ведення бізнесу не менше 9 місяців.

Швидке рішення

Отримайте рішення по кредиту за 1-2 дні.

Реально оцінюємо бізнес

Отримуйте кредит відповідно до реальної потреби вашого бізнесу. Враховуємо виручку, а не лише надходження коштів на рахунки.

Дострокове погашення без обмежень

Погашайте достроково кредит коли вам зручно без жодних комісій та штрафних санкцій.


  Надіслати заявку

  Заповнити заявку на кредит
  100 000
  2 000 000
  1
  36
  Щомісячний платіж
  5266.69
  Переглянути детальний графік розрахунків
  Комісія за видачу
  1000 грн
  Загальні витрати
  0
  Загальна вартість кредиту
  0
  Страхування
  0
  Страхування майна
  0
  Страхування життя
  0
  Послуги нотаріуса
  грн

  Де взяти гроші на розвиток бізнесу?

  Ведення бізнесу потребує постійних інвестицій в розвиток – як невеликих і швидких, так і довготермінових значних вкладень на перспективу. Поповнити обігові кошти, зробити ремонт приміщення, вчасно виплатити зарплату, відремонтувати обладнання, купити новий генератор – все це значні витрати.

  Де взяти гроші на їх фінансування? Використати заощадження? В такий час краще не втрачати їх, а навпаки – виробити звичку ще більше систематично заощаджувати, щоб завжди мати фінансову подушку безпеки для бізнесу. Позичити в родичів або знайомих? Хоча таке рішення не вимагає додаткових формальностей та оплат, потрібно зважено оцінити, чи варто використовувати цей кредит довіри. Взяти кредит ФОП без застави в банку? Це оптимальне рішення, оскільки кредити підприємцям видаються швидко, а щомісячні регулярні платежі не обтяжують бюджету активного бізнесу.

  Бажання розвиватись і досягати більшого – це в дусі підприємництва, а Банк Львів готовий підтримати вчасно, щоб ваш бізнес тримав фінансову рівновагу.

   

  Які умови кредитування підприємців без застави?

  Завдяки тому, що Банк Львів має налагоджену співпрацю з міжнародними партнерами, в тому числі з Американською корпорацією з фінансування розвитку (DFC) , кредит ФОП можна швидко отримати без застави до 2 000 000 гривень. Якщо ж ви маєте в розпорядженні заставу, ми запропонуємо варіант кредиту з нижчою відсотковою ставкою. Термін кредиту для бізнесу без застави – до 36 місяців. Достроково погасити мікрокредит для ФОП можна без жодних комісій. 

   

  Коли варто брати кредити на розвиток бізнесу?

  Кредит підприємцям допоможе розкрутити бізнес без необхідності вкладати в нього власні кошти. Варто прийняти рішення про кредит, якщо:

  – підприємство активно працює і хоче використати кредит, щоб бути на крок попереду;
  – ви маєте цікаву ідею розширення чи виходу на новий ринок, і не вистачає фінансування;
  – коли підприємство має тимчасову нестачу обігових коштів, але після отримання всіх оплат зможе покрити кредит для бізнесу.

   

  Для яких цілей видається кредит ФОПу?

  Наша перевага в тому, що ми реально оцінюємо бізнес і його потреби. Тому розуміємо, що кредит для підприємців має використовуватись на будь-які цілі. І сума кредитування буде залежати саме від потреби вашого бізнесу. Це може бути швидкий кредит, щоб поповнити обігові кошти, або більш масштабна інвестиція в розвиток і нові технології.

   

  Як отримати кредит для бізнесу ФОПу?

  Щоб взяти кредит на підприємця, потрібно вести діяльність мінімум 9 місяців, а термін державної реєстрації повинен бути не меншим 3 місяців. Місце реєстрації також має значення при подачі заявки на кредит для розвитку бізнесу. Львівська область та весь західний регіон будуть перевагою при прийнятті рішення. 

  Процес максимально простий. Оформлення кредиту ФОП онлайн розпочинається з подачі заявки на сайті. Далі з вами зв’яжеться кредитний експерт і проконсультує стосовно умов кредитування, підбере саме той продукт, який максимально відповідає потребам вашого бізнесу. Всі документи для отримання попереднього рішення ви зможете надіслати онлайн. Зазвичай рішення по кредиту надаємо впродовж 1–2 днів. Після підписання договору кошти зможете отримати у зручній для вас формі – кредит готівкою для приватних підприємців через перерахування на поточний або картковий рахунок ФОП.

   

  Які потрібні документи для оформлення кредиту ФОПу в Банку Львів?

  Щоб оформити кредит для приватного підприємця, достатньо подати паспорт та ІПН, декларацію про доходи та розширену виписку за рахунком за останні 12 місяців.

   

  Чи доречно брати кредит на бізнес під час нестабільного періоду?

  У житті кожного підприємця настає момент, коли потрібно запитати себе – а що далі? Чи варто продовжувати? Як впоратися з викликами турбулентних реалій? Спілкуючись з клієнтами, бачимо незламність українського характеру і жагу до перемоги. Бізнес не зупиняється, а навпаки, трансформується, інвестує в розвиток і нові напрямки. Теперішні сміливі бізнес-кроки часто виявляються вирішальними – інвестиції зможуть окупитися, приносячи кращий прибуток, а отже, будуть дозволяти  компанії розвиватися далі. Це бачимо на численних прикладах героїв економічного фронту — сучасних підприємців України.

  Запрошуємо долучатися до спільноти активних підприємців, які обслуговуються в Банку Львів. Підписуйтесь на соціальні мережі банку, щоб бути в курсі нових можливостей та історій наших клієнтів, що надихають!

  Ми у Facebook
  Ми у Instagram

  Telegram Viber