icon-courses Курси

Аналіз та перевірка документів

Ми проводимо аналіз документів клієнтів до здійснення валютних операцій, щоб забезпечити їхню відповідність вимогам українського законодавства та мінімізувати можливі ризики.

Аналізуємо документи перед здійсненням операцій з:

Купівлі валюти
Переказу коштів
Зарахування коштів на рахунки юридичних осіб-нерезидентів, відкриті в Україні

Інформація для клієнтів:

  • Банк здійснює валютні операції на підставі оригіналів та копій документів в електронній та паперовій формі
  • Електронні копії документів створюються через сканування паперового оригіналу та засвідчуються удосконаленим електронним підписом (для юридичних осіб – підписом уповноваженої особи клієнта). Електронні копії документів надаються через Інтернет-банкінг
  • Назва документів має відображати їхній зміст (наприклад, “Контракт”, “Додатковий договір до контракту”, “аркуш коригування”, “інвойс №..” тощо), формат документів для надсилання у Банк — *.pdf, це значно пришвидшить розгляд заявки
  • Паперові копії документів засвідчуються підписом клієнта та залишаються в банку на зберіганні. Для юридичних осіб-резидентів та нерезидентів копії засвідчуються підписом уповноваженої особи та, за наявності, печаткою
  • Банк має право затребувати від клієнтів український переклад документів, складених іноземною мовою (за винятком документів, складених англійською та російською мовами). Для фізичних осіб переклад засвідчується підписом клієнта. Для юридичних —підписом уповноваженої особи та, за наявності, печаткою. Також переклад може бути засвідчений підписом та печаткою уповноваженого перекладача
  • Під час здійснення здійснення аналізу документів наші працівники можуть звернутися до вас за додатковими документами, актуальними на момент перевірки
  • При виявленні ризикової операції, їй присвоюється відповідний індикатор. Перелік індикаторів.

Перелік ризикових держав та банків

Під час здійснення додаткового аналізу ми оцінюємо ризики співпраці з окремими державами та банками при проведенні валютних операцій. Переліки ризикових держав та банків:

  

Перелік ризикових держав (юрисдикцій) (.pdf)
Перелік іноземних банків (.pdf)

Ви проводите різноманітні валютні операції? Тоді вам варто звернутися до Банку Львів. Саме тут наші експерти швидко здійснять аналіз документів, які необхідні для купівлі валюти, для переказу валюти чи для її зарахування.

Навіщо проводяться аналіз та перевірка документів

Здійснення ЗЕД операцій відбувається на підставі зовнішньоекономічного договору (контракту).

Зовнішньоекономічний контракт укладається суб’єктом зовнішньоекономічної діяльності або його представником у простій письмовій формі, якщо інше не передбачено міжнародним договором України чи законом. Повноваження  представника на укладення зовнішньоекономічного договору (контракту) може випливати з доручення, статутних документів, договорів та інших підстав, які не суперечать Закону України “Про зовнішньоекономічну діяльність”.

 

Рекомендовано укладати двомовний договір/контракт.

Окрім договору/контракту подаються наступні документи: Інвойси/рахунки/проформи/фактури/акти виконаних робіт/надання послуг, специфікації, додаткові договори/додатки, митні декларації.

Зовнішньоекономічні договори/контракти обов’язково мають містити реквізити: назва контракту, преамбула, предмет контракту, ціна та загальна вартість, умови оплати, умови поставки, порядок сплати комісій, форс-мажорні обставини, реквізити сторін.

Банк здійснює перевірку усіх цих документів та інших, необхідних в процесі вивчення операції, документів. Процедура займає мінімум часу, а Ви отримаєте фахові рекомендації щодо оформлення ЗЕД контракту. Ми проводимо:

1. Перевірку операцій з купівлі та переказу іноземної валюти (долари США, євро, польські злоті, англійські фунти, канадські долари)
2. Перевірку документів по зарахуванню коштів на рахунки клієнтів
3. Операції з переказу коштів тощо.

Ви можете звернутися до Банку Львів та отримати детальні консультації за всіма наявними питаннями.

 

Інформація для клієнтів

Наш банк проводить операції з валютою клієнтам банку на підставі документів, поданих в електронній формі (скановані у форматі .pdf) через Інтернет-банкінг. 

Зверніть увагу: назва кожного документу має відображати їх зміст. Наприклад, «інвойс №100» чи «Додаток до контракту».

Якщо Ви ще не є клієнтом банку, то документи для попереднього аналізу та погодження можна надіслати також на поштову скриньку Відділу супроводу валютного бізнесу Управління платежів та валютного бізнесу АТ АКБ «Львів» [email protected]

У деяких випадках наші експерти можуть попросити вас надати додаткові документи згідно із вимогами законодавства. 

Telegram Viber