icon-courses Курси

Європейський фонд для Південно-Східної Європи (EFSE) в рамках ініціативи Європейського союзу EU4Business надав Банку Львів кредит у гривні в еквіваленті 5 мільйонів євро для фінансування сільськогосподарських підприємств. Отриманий кредит ще більше зміцнить здатність банку надавати необхідні гривневі кредити сільськогосподарським виробникам, які роблять важливий внесок у продовольчу безпеку, зайнятість та економічну стабільність країни.

Ашот Абраамян, Голова Правління Банку Львів:: “Партнерство з EFSE посилить  можливості фінансування мікро- та малих агропідприємств у Західній Україні. Наявність позик у національній валюті — актуальне рішення під час пандемії, яка створила багато невизначеності серед сільськогосподарських виробників та підприємців, які ведуть бізнес у сільській місцевості. Ми знаємо, що багато підприємств потребують підтримки без зайвих валютних ризиків. Тож можливість отримати позику у гривні  — це безпечна можливість інвестувати у свій бізнес саме зараз”.

Клаус Мюллер, Голова правління EFSE:Ми раді вітати Банк Львів у сім’ї EFSE — разом ми будемо сильними партнерами, наші спільні інвестиції в агробізнес сприятимуть розвитку української економіки. Доступ до відповідального фінансування бізнесу у національній валюті особливо важливий у складних економічних умовах, спричинених COVID-19 та дозволяє уникнути валютних ризиків”.

EFSE забезпечує фінансування своїх партнерів у місцевій валюті за підтримки Європейської комісії, в межах її ініціативи EU4Business, а також за фінансування Німецького Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку (БМЗ).

Про Банк Львів

              

Банк Львів є регіональним банком, що 30 років надає банківські послуги для малого, середнього бізнесу та приватним клієнтам у Західній Україні. Банк активно працює у Львівській, Івано-Франківській, Волинській, Рівненській, Тернопільській та Закарпатській областях, а також у Києві.     Банк має європейських акціонерів та вибудовує прозору і чесну комунікацію з клієнтами, щороку показує хороші результати динаміки росту на ринку банківських послуг. Часто інвестує та підтримує агробізнес, підприємців з сільської місцевості.

Про EFSE

Європейський фонд для Південно-Східної Європи (European Fund for Southeast Europe (EFSE))  —  інвестиційний фонд, заснований Німецьким банком розвитку KfW за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини та Європейської Комісії. Діяльність EFSE спрямована на сприяння економічному розвитку та процвітанню країн Південно-Східної Європи шляхом допомоги місцевим фінансовим секторам у зміцненні їхньої спроможності забезпечити стале фінансування ключових секторів місцевих економік. До інвесторів фонду також входять Міжнародна фінансова корпорація, Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк та національні інституції розвитку країн Західної та Південно-Східної Європи.

 

 

Telegram Viber