icon-courses Курси

Банк Львів продовжує розширювати можливості обслуговування клієнтів, саме тому з серпня 2021 року запроваджено використання цифрових документів через мобільний застосунок Дія

До слова, Банк Львів став  восьмим банком,  які приймають Дію офлайн при отриманні послуг у відділеннях

Тепер клієнти банку можуть підтвердити свою особу за допомогою цифрового паспорта при обслуговуванні у відділеннях. 

Скористатися цим методом можуть резиденти України, які мають біометричні документи – ID-картку або закордонний паспорт. Для цього їм потрібно встановити застосунок Дія на свій смартфон та пройти ідентифікацію для відображення документів у ньому. 

“Ідентифікація та верифікація клієнтів за електронними паспортами у застосунку Дія — це важливий етап нашої цифрової трансформації. Ми раді, що тепер клієнти Банку Львів зможуть ще швидше та зручніше користуватися банківськими послугами. Так, зараз працюємо тільки з фізичними особами та у форматі офлайн, але також хочемо доповнити всі опції для онлайн можливостей” — наголошує Наталя Заремба, проєктна менеджерка Банку Львів

Для здійснення ідентифікації та/або верифікації, клієнт Банку Львів повинен тільки відкрити свій паспорт в Дії та показати штрихкод, який знаходиться на звороті обраного документу співробітнику банку для подальшого сканування. 

Клієнт може ідентифікуватися (без передачі персональних даних) через Дію та мати доступ до банківської скриньки, отримати довідки по рахунку, інформацію по залишку на рахунку, отримати банківську картку, підключитися до інтернет-банкінгу, а також — здійснити платежі до 5 тис гривень, погасити кредит (від 30 тис. гривень), поповнити власний поточний/депозитний рахунок (до 30 тис. гривень) та здійснити операцію зняття готівки в т.ч у POS- терміналі (від 30 тис. гривень).

Для відкриття нової депозитної скриньки, отримання/відправки переказів через міжнародні системи переказу, здійснення платежів на суму більше  5 тис. гривень, а також для купівлі/продажу валюти, більше як на 400 тис. гривень, клієнту потрібно передати свої персональні дані через застосунок Дія, здійснити верифікацію.

“Ми впевнені, що такі кроки як використання цифрових документів у банківській сфері  позитивно впливають на банки: ми оптимізовуємо свої процеси, підвищуємо ефективність” — коментує Наталя.

Довідково:

Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний і людяний. Все дуже зручно та завжди під рукою у смартфоні. На порталі можна отримати онлайн майже 70 державних послуг, а в оновленому мобільному застосунку — доступ до 9 своїх цифрових документів і 12 послуг. 

Серед документів: ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження та довідка переселенця (ВПО). Особливої уваги заслуговує революційна технологія Дія. Підпис — найзахищеніший електронний підпис просто у смартфоні.

 

Telegram Viber