icon-courses Курси

Банк Львів, Фінансова корпорація розвитку США Development Finance Corporation (DFC) та Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) сьогодні підписали 10-річну угоду про надання гарантій банку на кредити для мікро-, малого та середнього бізнесу.

Урочисте підписання угоди про співпрацю відбулося 8 грудня у Львові за участю Бріджит Брінк, Посла США в Україні, Скотта Натана, генерального директора U.S. DFC, Джеймса Гоупа, директора місії USAID,  Ашота Абраамяна, голови правління Банку Львів та Максима Козицького, начальника Львівської ОВА.

«Ми пишаємося тим, що продовжуємо робити внесок в успіх України щодо підтримки малого бізнесу, який забезпечить потужне економічне відновлення після закінчення жорстокої війни з Росією», — сказала Бріджит Брінк, Посол США в Україні. 

Пані Посол запевнила, що майбутній успіх України залежить від таких рішучих кроків, які підтримують бізнес, розблоковують кредитування та надають необхідний фінансовий ресурс підприємцям, що прагнуть розвиватися та живити українську економіку. 

Фінансова підтримка від американських організацій дасть змогу прокредитувати український бізнес майже на 19 мільйонів доларів. Завдяки гарантії кредитування для бізнесу стане вигіднішим — позичальник отримає нижчу ставку, довший термін залучення грошей, адже кредитні ризики будуть покриті DFC.

«Україна хоробро протистоїть ворогу в цій жорстокій війні. Наш народ бореться і крок за кроком здобуває перемоги на всіх фронтах, включно з економічним. Нашій країні нині потрібна підтримка, і ми з глибокою вдячністю отримуємо її від справжніх партнерів, DFC та USAID. Сьогодні ми укладаємо угоду про партнерство не лише заради нашого банку та наших клієнтів. Це потужний заклик діяти для всієї міжнародної фінансової спільноти. Банк Львів працює задля сталого розвитку українського бізнесу, оскільки це є основою сильної економіки і справжньої демократії. Кредитні гарантії від DFC дають нам змогу впевнено продовжувати кредитувати підприємців, незважаючи на війну. Наше партнерство є дуже важливою цеглинкою у відбудові квітучої України», — прокоментував Ашот Абраамян, голова правління Банку Львів.

Це партнерство охоплює кредитування МСБ у всіх секторах економіки та дає змогу Банку Львів покривати 80% кредитного ризику за кредитами. 

«У відповідь на руйнівні наслідки обурливої агресії Росії проти народу України — DFC співпрацюватиме з українським приватним сектором, щоб сприяти економічній активності якомога більшій кількості громадян. Нині у межах можливостей ми спрямовуємо свої зусилля на мобілізацію капіталу для малого бізнесу в західних областях України,наголосив Скотт Натан, генеральний директор DFC.Моя поїздка до Львова підкреслює важливість нашої постійної відданості та економічної співпраці з Україною, її народом».

«Навіть у воєнний час економіка має працювати. Розуміючи це, Львівська ОВА постійно шукає способи, щоб підтримати наших підприємців. Львівщина першою започаткувала Програму підтримки бізнесу — як місцевого, так і релокованого. Окрема велика вдячність нашим міжнародним партнерам, завдяки яким можемо допомагати більш масштабно. Цінно, що і банки вчасно реагують та підтримують бізнес. Те, що Банк Львів залучив таку підтримку від США — це ще один впевнений крок для зміцнення економіки України, яка поступово стане на свої коліщата»доповним Максим Козицький, начальник Львівської ОВА.

Український бізнес потребує значних інвестицій, щоб підтримати економічне відновлення країни. Тому доступ до капіталу є критичною потребою. Співпраця Банку Львів та провідних міжнародних компаній — DFC і USAID — є важливим внеском в економічне зростання і стабільність України.

***

Про Фінансову корпорацію розвитку Сполучених Штатів Development Finance Corporation (DFC) 

Американська фінансова установа уряду США. DFC співпрацює з приватним сектором з питань фінансування рішень найбільших викликів, що стоять сьогодні перед країнами, які розвиваються. DFC також фінансує малий бізнес та жіноче підприємництво задля створення робочих місць на ринках, що розвиваються. Інвестиції DFC відповідають високим стандартам, поважають навколишнє середовище, права людини та права працівників.

Про Агентство США з міжнародного розвитку (USAID)

Провідна агенція з розвитку уряду США (USAID) допомагає Україні забезпечити незалежне, демократичне та процвітаюче майбутнє. USAID працює в Україні з 1992 року, підтримуючи її перетворення на демократичну країну, спрямовану на інтеграцію із західними політичними, економічними інституціями та органами безпеки.

Про Банк Львів 

Європейський банк, який з 1990 року надає надійні банківські послуги бізнесу та приватним особам на Заході України. Банк Львів є одним з банків Західного регіону України, який демонструє найвищі темпи розвитку та є провідним кредитором мікро-, малих та середніх підприємств. Входячи до тридцятки провідних банків України, Банк Львів здійснює діяльність через 19 відділень на Заході країни та у Києві. Банк співпрацює з авторитетними міжнародними фінансовими установами, такими як KfW, Triodos Bank, EBRD, EFSE, GGF, EIB та USAID, DFC.

Telegram Viber