icon-courses Курси

Нідерландська компанія Triodos Investment Management через свої інклюзивні фінансові фонди: Фонд мікрофінансування Triodos та Фонд справедливого пайового фонду Triodos, надає кредитну лінію в розмірі 5 млн. євро українському банку “Львів”. Ця лінія зміцнить позиції банку “Львів” у кредитному фінансуванні вітчизняного мікро- і малого бізнесу та агросектору, які активно розвиваються.

Triodos Investment Management є всесвітньо визнаним лідером в інвестуванні та дочірньою компанією Triodos Bank, одного з провідних світових банків із стабільного розвитку. Кредитна лінія є знаковою подією для “Банку Львів”, яка підтверджує спроможність Банку залучати комерційні кредити від провідних міжнародних інвесторів; і це також відображає зростаючу довіру інвесторів до України.

«Банк «Львів»- це одна з наших перших інвестицій в Україну. Ми бачимо чітку узгодженість місій між банком “Львів” та ” Triodos”. Ми цінуємо орієнтованість банку Львів на мікро, малий та середній бізнес та агросектор в Західній Україні, а також прагнення менеджменту підвищити конкурентоспроможність Банку в обслуговуванні цих секторів. Ми з нетерпінням чекаємо на розбудову довгострокових відносин”, – зазначила Росанна Саркеєва, регіональний менеджер Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії в управлінні компаніями Triodos Investment Management.

«Ми дуже раді, що стали одним з перших банків України, який отримав суттєву довгострокову кредитну лінію від Triodos Investment Management. За допомогою цієї кредитної лінії ми покращимо нашу кредитну пропозицію для МСБ у регіонах нашої присутності. Ця комерційна кредитна лінія також є сильним та позитивним сигналом для інших міжнародних інвесторів щодо інвестування в Україну та, зокрема, в наш банк. Це одночасно є й доповненням інших нещодавних фінансових угод – з KfW та Німецько-Українським фондом. Важливо зазначити, що ці події стали можливими завдяки тому, що швейцарський фонд ResposAbility став головним стратегічним акціонером нашого банку», – прокоментував Ашот Абраамян, Голова Правління банку «Львів».

Telegram Viber