icon-courses Курси

14 листопада 2018 року відбулося урочисте відкриття ще одного сучасного відділення в новому дизайні. Цього разу у місті Самборі, у престижній, центральній частині міста за адресою вул. Бачинських, 2. Це вже друге у Львівському регіоні модернізоване відділення Банку «Львів». В офіційній церемонії взяли участь представники місцевої адміністрації, клієнти і партнери банку.

«Відкриття такого престижного відділення Банку «Львів» додає впевненості про продовгострокові плани акціонера Банку підтимувати розвиток регіону шляхом фінансування бізнесу в нашому місті і регіоні вцілому»

– доречно зазначив мер міста Самбора Юрій Гамар.

Клієнти також висловлювали задоволення новими змінами: зручне розташування, зона цілодобового обслуговування, сучасний і комфортний дизайн, який ламає всі стереотипи про те, як виглядає банківський офіс. У своїх привітаннях клієнти особливо відзначали завжди компетентні і фахові консультації працівників.

«Наші клієнти заслуговують на найкращі умови європейського сервісу. Це відповідає нашому новому вектору – стати надійним фінансовим партнером на Західній Україні для бізнесу і агровиробників, а також для населення»

– відзначив голова правління банку Ашот Абраамян.

Банк «Львів» впевнено реалізує нову стратегію із приходом нового акціонера із Швейцарії, responsAbility Participation AG. Серед стратегічних пріоритетів Банку стати провідним банком для бізнесу в Західній Україні і особливо агросектору. У жовтні Банк отримав субоординований борг від німецького державного банку розвитку KfW на суму 3,1 млн євро. Банк швидко і впевнено змінює своє обличчя, підтверджуючи свою європейську надійність та європейські стандарти обслуговування.

«Тепер можемо запропонувати нашим клієнтам ще більше комфорту і ще більше якісного сервісу»

– прокоментував Володимир Тимчишин, керівник відділення Банку Львів у м. Самбір.

Telegram Viber