icon-courses Курси

Банк Львів та Фонд Розвитку підприємництва підписали угоду щодо участі у державній програмі  «Доступні кредити 5-7-9%». Це перша угода, що підписана з комерційним банком.

Різні цифри – одна мрія. Ми в Банку Львів віримо, що кожен підприємець – великий мрійник, що перетворює мрії у цілі та обов’язково їх досягає.  Ми віримо, що саме підприємці створюють світ!  Усе, що ми маємо сьогодні – технології, мода, комфорт, смачна їжа – це все завдяки тим, хто здійснює свої мрії та покращує життя інших.

Банк Львів є провідним постачальником банківських послуг для МСБ  та аграрних підприємств, орієнтованим на індивідуальне фінансування та високу якість обслуговування клієнтів. Заснований у ще у1990 році, на сьогоднішній день Банк є сильним гравцем на фінансовому ринку Західної України. Акціонери банку: Швейцарський фонд ResponsAbility AG (51%) та Приватний інвестор з Ісландії (49%) забезпечують відповідальний підхід та надійність. Банк пропонує повний спектр вигідних  продуктів для бізнес-клієнтів.

 «Від сьогодні, завдяки участі у Державній кредитній програмі  «Доступні кредити 5-7-9%»  ми отримали ще один інструмент для відкриття доступу мікро та малого бізнесу до банківського кредитування» – зазначила керівник управління розвитку бізнесу Банку Львів,  Уляна Городиська.

 

Реалізація цієї програми передбачає забезпечення доступного фінансування для малих підприємств, що інвестують у вдосконалення бізнесу та створюють нові робочі місця.

Максимальна сума кредиту 1,5 млн. гривень з ціллю оновити обладнання, відремонтувати комерційну нерухомість чи розширити бізнес за рахунок придбання нового обладнання

Для стимулювання інвестицій, та створення нових робочих місць програма передбачає здешевлення кредитів шляхом компенсації відсоткової ставки до рівня 5, 7 та 9% річних за кредитами у національній валюті.

Відсоток залежить від розміру та типу бізнесу:

⮚ 9% річних – для бізнесу з виручкою до 50 млн грн;

⮚ 7% річних – для бізнесу з виручкою до 25 млн грн;

⮚ 5% річних – якщо виручка до 25 млн грн і створюються мінімум 2 робочих місця протягом першого кварталу;

Додатково, для підприємців, які отримали кредит за програмою під 7% або 9%, ставка знижується на 0,5% за кожне створене робоче місце, до мінімального рівня 5%.

За попередніми оцінками Міністерства фінансів, близько 50 000 позичальників зможуть взяти участь в цій програмі вже у 2020 році, що сприятиме зростанню рівня зайнятості в Україні, розвитку інноваційних та ефективних підприємств, а відтак розширюватиме податкову базу та збільшуватиме доходи до державного бюджету України, що дозволить безперебійно фінансувати Програму.

Telegram Viber