icon-courses Курси

Банк Львів став інформаційним партнером інформаційної кампанії від НБУ з популяризації безготівкових розрахунків #Cashless. Кампанія має на меті поінформувати українців про переваги і зручність безготівкових розрахунків,  стимулюючи їх зростання.

Доречі, ця кампанія є продовженням інформаційних кампаній із безпеки готівкових платежів #АнатоміяГривні та з протидії шахрайству #ШахрайГудбай, партнером яких також був Банк Львів.

“Тенденція переходу в Cashless щороку набирає все більше обертів, клієнти Банку Львів теж активно її підтримують, частка безготівкових розрахунків зростає.  Простота, зручність та безпека – це те, що потрібно нашому клієнту сьогодні. У минулому році ми запустили мобільний застосунок для фізичних осіб, клієнти активно його використовують для здійснення операцій по своїх рахунках, відправки переказів, оплачують комунальні послуги, обмінюють валюту безготівково, відкривають депозити на привабливих умовах. Також великою популярністю користуються сервіси безконтактної оплати Apple Pay та Google Pay, які дозволяють розплачуватися за товари, послуги за допомогою смартфона, планшета або ”розумного” годинника. Збільшення кількості безготівкових розрахунків вказує на підвищення рівня фінансової грамотності серед населення, і такі кампанії тільки прискорюватимуть цей тренд” – коментує виконавча директорка Банку Львів Оксана Рубаха.

У межах кампанії Банк Львів разом з іншими банками-партнерами та Національним банком, говоритиме про сучасні можливості широкого використання безготівкових розрахунків, зокрема про те, як відкрити рахунок у банку, типи платіжних карток, онлайн-банкінг, як здійснювати  платежі та перекази через платіжні сайти та маркетплейси за реквізитами та QR-кодом. Крім того, буде детально пояснювати, як працює NFC-технологія, як токенізувати платіжну картку та додати її у смартфон, «розумний» годинник або фітнес-браслет, а також нагадають основні правила безпеки під час безготівкових розрахунків.

«Сьогодні ми бачимо чітку тенденцію до збільшення кількості та обсягів безготівкових платежів. Українці дедалі більше віддають перевагу cashless-розрахункам. Безготівкові розрахунки вже стали для багатьох українців звичкою, що відповідає їх сьогоднішнім потребам», – прокоментувала заступник директора Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ Ольга Василєва. 

З навчальною метою Національний банк також запускає спеціальну вебсторінку “Cashless” із детальною інформацією про кампанію та безготівкові платежі.

Інформаційна кампанія #Cashless триватиме впродовж трьох місяців у всіх регіонах України за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC) у партнерстві з Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань (SECO) та Фондом ефективного врядування Великобританії, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Кіберполіції.

 

 

Telegram Viber