icon-courses Курси

Вчора, 3 березня стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія із захисту прав споживачів фінансових послуг «Знай свої права», яку проводить Національний банк у партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини.Банк Львів став інформаційним партнером  цієї інформаційної кампанії, адже цінує та практикує чесну і відверту комунікацію з клієнтами та партнерами банку, щодень вдосконалює прозорість своїх процедур.

«Наш Банк відповідально ставиться до усіх зобов’язань перед клієнтами. Усі процеси банку будуємо на принципах доброчесності. Приховані умови, надруковані дрібним шрифтом — це не про нас. Саме тому з усією серйозністю підтримуємо кампанію Нацбанку щодо захисту прав споживачів і голосно говоримо про права та обов’язки наших клієнтів», — коментує Ашот Абраамян, Голова Правління Банку Львів.

Мета кампанії – покращити обізнаність громадян про права та обов’язки під час користування фінансовими послугами.У межах інформаційної кампанії Національний банк спільно з партнерами розповідатиме українцям, які вони мають права як споживачі фінансових послуг та куди звертатися у випадку їх порушення.

 «Є чимало причин, чому українці з пересторогою користуються фінансовими послугами або не користуються ними взагалі. Це і пережиті кризи, і негативний споживацький досвід, і недостатня обізнаність про переваги користування фінансовими продуктами», – пояснює заступник Голови Національного банку Олексій Шабан.

Заступник Голови НБУ також наголосив, що Національний банк має подвійну мету. Перша – встановити додаткові вимоги до фінустанов, які забезпечать їх прозорість щодо вартості послуг та добросовісну поведінку стосовно  споживачів. Друга – сприяти ліпшій фінансовій обізнаності самих українців. Кампанія проходитиме в березні-травні 2021 року в усіх регіонах України. Національний банк у межах кампанії запускає спеціальний лендинг «Знай свої права».

Telegram Viber