icon-courses Курси

Для кредитування енергоефективних проектів мсб та виробництво відновлювальної енергії, а також фінансування енергоефективних заходів домогосподарств

Позики зможуть отримати  власники малого і середнього бізнесу для реалізації енергоефективних проектів та/або виробництва відновлювальної енергії.
Партнерство Банку Львів із Зеленим Фондом для зростання (GGF) дозволяє спрямовувати отримані інвестиції на підтримку бізнесу з різних галузей та стимулювати розвиток енергоефективних практик на виробництві та інших процесах.
Фінансова підтримка вплине не тільки на екологічність та економію при веденні бізнесу, але й захистить підприємців від валютних ризиків, адже позики будуть надані виключно у гривні.
Такі можливості особливо важливі та актуальні в реаліях економічної нестабільності, спричиненої пандемією коронавірусу

Ашот Абраамян, Голова Правління Банку Львів: Банк Львів один із перших банків у західному регіоні, пропонував і пропонує зараз так звані “зелені кредити” для підприємств, а наявність коштів GGF допоможуть банку збільшити охоплення та масштабувати підтримку для бізнесу”.

Голова GGF Олаф Зімелка сказав: “GGF постійно прагне поглибити позитивний вплив на навколишнє середовище та розширити можливості своїх інвестицій. Саме тому ми особливо раді партнерству з Банком Львів. Інвестиції у місцевій валюті розширять доступ до зеленого фінансування для бізнесу в Україні й робитимуть це таким чином, щоб захистити їх від потенційно небезпечних коливань курсу валют”.

Інвестиції у гривні стали можливими завдяки Європейській комісії в рамках ініціативи EU4Energy.

Про GGF

EU4Energy: Зеленый фонд для роста (GGF) | EU Neighbours

Зелений Фонд для зростання (GGF) інвестує у заходи, спрямовані на зменшення споживання енергії та викидів СО2 та підвищення ефективності використання ресурсів на 19 ринках Південно-Східної Європи, Кавказу, України, Молдови, Близького Сходу та Північної Африки. Фонд забезпечує таке фінансування безпосередньо проєктам з відновлюваної енергетики, корпораціям та містам, або опосередковано через обрані фінансові установи.

Для отримання додаткової інформації Www.ggf.lu

Про Банк Львів         

                      

Банк Львів є регіональним банком, з головним офісом у Львові, що 30 років надає банківські послуги для малого, середнього бізнесу та приватним клієнтам у Західній Україні. Банк Львів активно працює у Львівській, Івано-Франківській, Волинській, Рівненській, Тернопільській та Закарпатській областях, а також у Києві.

Telegram Viber