icon-courses Курси

На початку квітня Банк Львів підписав договір на реалізацію Державної програми здешевлення вартості іпотечних кредитів «Доступна іпотека 7%».  Ця програма реалізується Фондом розвитку підприємництва та має на меті спростити громадянам України доступ до вигідних іпотечних продуктів кредитування.

Особливістю програми є те, що для позичальника діє фіксована ставка у 7% річних на весь строк кредитування, а питання компенсації частини відсотків вирішується між Фондом і банком.

Основними умовами отримання доступного іпотечного кредиту під 7% річних є:

  • сума іпотечного кредиту — до 2 мільйонів гривень
  • вартість житла — до 2,5 мільйонів гривень
  • строк іпотечного кредиту — не більше 20 років
  • розмір першого (початкового) внеску — не менше ніж 15% вартості квартири/будинку

У програмі можуть брати участь усі бажаючі громадяни України, які відповідають вимогам щодо наявності/відсутності нерухомості та вимогам щодо доходів. Житло, яке можна придбати за програмою «Доступна іпотека 7%», має бути введено в експлуатацію не пізніше 2018 року.

“Банк Львів завжди шукає і пропонує для своїх клієнтів найкращі фінансові рішення. Тому участь в державній програмі з доступного іпотечного кредитування було для нас очевидним кроком. Ми радо підтримаємо усіх, хто вирішив придбати власне житло. А також маємо переконання, що з покращеними умовами ще більше громадян зможуть купити житло у кредит” — говорить Уляна П’ятак, виконавча директорка  Банку Львів.

Банк Львів став десятим банком-партнером програми та з сьогоднішнього дня готовий видавати кредити на власне житло під 7% річних. Як отримати  доступну іпотеку у Банку Львів?

 

 

Telegram Viber