icon-courses Курси

Європейські інвестори вірять в економічний потенціал України, зокрема – Західного Регіону. Про це заявили представники responsAbility Participation AG, які вже офіційно стали акціонерами Банку Львів. Знайомство з новими інвесторами відбулося у середу, 19 вересня у Park. Art of Rest, де представники responsAbility Participation AG презентували свої можливості та розповіли про довготермінові цілі із Банком Львів.

responsAbility представлений 10-ма офісами у всьому світі, а загальний обсяг його інвестицій складає понад 3 млрд доларів США. «Наша стратегія – довготермінові вклади у зростаючі ринки через фінансові установи, – заявив Скотт Річардс, Провідний фахівець з інвестування в акціонерний капітал фінансових установ responsAbility Participation AG. – Інвестуючи в Банк Львів, ми прагнемо розвивати малий та середній бізнес та аграрний напрямок, які особливо потребують банку, що розумів би їхні потреби. Ми бачимо великий потенціал та віримо у Західну Україну».

На важливості таких інвестицій наголосив і Роман Матис, керівник управління інвестиційної політики ЛОДА: «За моїми дослідженнями на великих виробництвах, які заходять на Львівщину, одне робоче місце створює ще мінімум півтора робочих місць у суміжних галузях. Йдеться саме про мікросектор – це перевізники, юристи, вендорні бізнеси, торгівля. І Банк Львів пропонує якраз отаким клієнтам цільові фінансові інструменти для покращення якості роботи».

Залишатися надійним місцевим банком як для бізнес-партнерів, так і для вкладників – головна мета Банку Львів, який з приходом нового інвестора отримає ще більше ефективних фінансових механізмів. «Наш новий інвестор достатньо відомий у Європі та світі, – розповідає Ашот Абраамян, Голова Правління Банку Львів, – тож перед нами відчиняються двері для прямого залучення фінансових ресурсів та вигідного кредитування у різноманітних напрямах, серед яких і енергозбереження».

На спеціальні пропозиції очікують і клієнти. «Про Банк Львів враження у мене лише позитивні, надзвичайно задоволений співпрацею з цим банком, – зазначив Роман Гусар, засновник ТзОВ «Імперія Груп», – Звісно, сподіваюся, що з приходом нового інвестора з’являться нові вигідні умови, як наприклад, невеличке зниження якихось комісій або відсотків за кредитами».

«Наша основна мета: розвивати таланти та сприяти професіоналам, які зможуть вирішити будь-яке питання клієнтів, – каже Наталя Осадчій, заступник Голови правління Банку Львів – Ми активно вкладаємо у модернізацію наших сервісів, щоб клієнти могли більш ефективно користуватися банківськими послугами, водночас економлячи на їх вартості».

Telegram Viber