icon-courses Курси

БАНК ЛЬВІВ ОНЛАЙН: ПРОСТО, ЗРУЧНО, БЕЗПЕЧНО

Цієї осені Банк Львів запустив в дію мобільний банкінг для фізичних осіб та розпочав активну роботу над покращенням комунікації з клієнтами у форматі онлайн.

Клієнти банку тепер можуть здійснювати будь-які перекази та операції зі свого мобільного — відкривати і поповнювати депозити, знімати з них кошти на картку, гасити кредити та оплачувати послуги  від будь-яких постачальників — чи то дитячий садок, чи то опалення багатоквартирного будинку з вісімнадцятьма показниками лічильників.

Також на початку грудня здійснено запуск модулю «Онлайн обмін валют» через інтернет-банкінг (веб та мобайл версії). Тепер у будь-який час клієнти Банку Львів можуть купити-продати валюту за вигідним курсом всього у декілька кліків, адже операція обміну опрацьовується банком протягом декількох хвилин.

Розробкою та впровадженням застосунку займалася команда продуктової та сервісної ІТ-компанії CS.

Розробники зауважують:«Ми постаралися зробити все не тільки функціонально, але й красиво. Перші відгуки клієнтів у магазинах свідчать про те, що у нас дійсно все вийшло! Зауважимо, що цей застосунок реалізовано з використанням сучасних технологій розробки».

Завдяки великій функціональності управління картками (ліміти, блокування, SMS-інформування, контроль PIN і гнучке налаштування правил авторизації), яка доступна у новому застосунку — використання карток завжди зрозуміле та безпечне.

«Створення мобільного банкінгу і його запуск – це поєднання функціональності, простоти та естетики. Зараз бачимо, що наші спільні зусилля з командою розробників мають позитивні відгуки та хорошу динаміку користування. Банк Львів повністю підтримує відкриту та зрозумілу комунікацію з клієнтами: поділяємо їхні потреби та орієнтуємося на актуальність функціоналу», – коментує Тамар Тхелідзе, заступниця Голови Правління Банку Львів.

 

Telegram Viber