icon-courses Курси

3 липня, Банк Львів офіційно представив своє оновлене відділення для роздрібних та бізнес клієнтів у місті Луцьку за адресою: проспект Волі, 14.

Надійність та стабільність банку забезпечується підтримкою швейцарського акціонера, а також високим рівнем професіоналізму персоналу, який в першу чергу керується потребами клієнта.

Голова Правління Банку Львів, Ашот Абраамян, радий вітати нових та постійних клієнтів: “Ми щасливі представити Вам наше відділення у новому дизайні, у новому форматі, який ми почали запроваджувати після змін, що відбулись у структурі акціонерів, а саме, коли  швейцарський інвестиційний фонд responsAbility придбав контрольний пакет акцій”

Клієнти також висловлювали задоволення новими змінами: зручне розташування, сучасний та комфортний дизайн, що ламає стереотипи про те, як виглядає банківське відділення. У своїх привітаннях клієнти особливо відзначали завжди компетентні і фахові консультації працівників відділення.

Банк Львів пропонує комплексне обслуговування представникам мікро- малого та середнього бізнесу, депозитні програми приватним особам, спеціальні пропозиції для пенсіонерів, зарплатні проекти та розрахунково-касове обслуговування.

“Завдяки новому інвестору та новій команді ми можемо запропонувати нашим клієнтам ще більше комфорту і ще більше якісного сервісу ” – прокоментувала Анна Вязло, керівник відділення Банку Львів у м. Луцьк.

Банк Львів впевнено реалізує нову стратегію. Серед пріоритетів якої –  стати провідним банком для бізнесу в Західній Україні і особливо аграрного сектору.

Telegram Viber