icon-courses Курси

Банк Львів розширює можливості онлайн ідентифікації клієнтів при користуванні цифровими державними та іншими сервісами.  Тепер клієнти Банку можуть отримати безпечний дистанційний доступ до адміністративних, фінансових та комерційних послуг через систему віддаленої ідентифікації BankID НБУ.  

“Від сьогодні клієнти нашого банку можуть швидко отримати довідку про земельну ділянку, або оформити субсидію та проголосувати на Громадському бюджеті всього у декілька кліків зі смартфона та/або комп’ютера”наголошує Наталя Заремба, проєктна менеджерка  Банку Львів.

“Шалений ритм нашого життя неабияк спонукає банківські установи йти в ногу з часом та забезпечувати ширший спектр потреб клієнтів — пропонувати кращі рішення для вирішення різних банківських, і навіть небанківських справ”продовжує Наталя.  

Варто знати, що BankID – це спосіб верифікації громадян через українські банки для надання адміністративних та iнших послуг через Інтернет, та регулюється і має захист від Національного банку України. До речі, станом на березень 2021 — 30 українських банків є абонентами  системи  BankID НБУ.  

Як працює BankID для клієнтів Банку Львів?

  • На сайті, що надає необхідні послуги, обираєте опцію  — Увійти за допомогою BankID
  • Зі списку запропонованих банків, обираєте — «Банк Львів»
  • Проходите авторизацію — вводите логін і пароль для входу у свій інтернет-банкінг  та погоджуєтеся на передачу зазначених ідентифікаційних даних, що зберігаються у базі даних банку
  • Отримуєте смс щодо погодження на передачу даних, підтверджуєте дії
  • За необхідності — заповнюєте форму запиту на отримання інформації
  • Банк передає сайту необхідну інформацію (наприклад, П. І. Б., серію та номер паспорта).
  • Користувач отримує запитувану інформацію на свою електронну адресу

Ідентифікація через Систему BankID НБУ є безпечною для користувачів, адже їхні персональні дані не зберігаються, а передаються у зашифрованому вигляді відповідно до вимог законодавства України. “Усі дані захищені сертифікатом шифрування та передаються через Систему BankID НБУ із накладанням кваліфікованого електронного підпису або кваліфікованої електронної печатки банку, що передає інформацію” — підкреслюють експерти НБУ.

“Наше завдання – зробити Систему BankID НБУ доступною для кожного клієнта банку в Україні. Адже система економить час та полегшує життя українців, спрощує їхній доступ до державних, комерційних і фінансових послуг” — наголосив Олексій Шабан, заступник Голови Національного банку під час онлайн-зустрічі фахівців НБУ з представниками банків  Деталі на сайті НБУ

Інформацію щодо механізму дії та використання cистеми BankID можна отримати на сайті – https://bankid.org.ua/

 

Telegram Viber