icon-courses Курси

Банк Львів у лютому 2021 запровадив безконтактно оплату за допомогою Apple Pay, яка є доступною  тільки для «яблучних» пристроїв: смартфонів і годинників за допомогою застосунку Wallet, в які потрібно внести дані карти. До слова, крім платіжних карт Wallet зберігає карти програм лояльності, квитки і посадкові талони.

Щоб платити з Apple Pay треба додати платіжну картку Банку Львів у застосунку Wallet на вашому  iPhone, обрати картку, якою бажаєте оплатити, піднести смартфон до безконтактного термінала, скористатися Touch ID або Face ID, щоб підтвердити оплату.

Для використання Apple Pay потрібен iPhone не молодший 6-го покоління або годинник Apple Watch, а також картка Банку Львів.

“Безконтактна оплата — це безпечно, адже для підтвердження транзакцій смартфон використовує біометричний захист (TouchID або FaceID), в годиннику авторизація платежу відбувається за подвійним тапом. А ще — при оплаті через Apple Pay дані про платіжну картку не передаються продавцеві, замість них система відправляє динамічний код безпеки” коментує Володимир Коваль, проєктний менеджер Банку Львів.

А ще — Apple не зберігає дані про транзакції. В Apple Pay навіть не зберігається номер карти, їй лише присвоюється номер облікового запису, він не завантажується в iCloud, а зберігається в безпечному чипі на пристрої.

 

Telegram Viber