icon-courses Курси
 • Як працює банк під час воєнного стану?

Наша команда забезпечує безперебійність роботи банку: відділення відкриті, у банкоматах є готівка, депозити кожного вкладника захищені державою та європейським капіталом, а виконання кредитних зобов’язань для приватних і бізнес-клієнтів ми перевели на пільгові умови, оголосили кредитні канікули. 

Велика кількість послуг доступна у мобільному застосунку та через інтернет-банкінг, експерти контакт-центру щодня на зв’язку, як і персональні менеджери.

 

 • Чи доступний ліміт овердрафтів для фізичних осіб?

На даним момент клієнти у яких встановлено кредитний ліміт можуть ним користуватись.

 

 • Чи можливо купити валюту в касі банку?

Згідно Постанови Національного банку купівля іноземної валюти поки що заборонена (заборона діє з 24 лютого 2022 року).

 

 • З якими системами грошових переказів ми працюємо/скільки коштів у валюті можна отримати?

Працюємо з такими системами міжнародних переказів, як Western Union і MoneyGramm, а також зі SWIFT переказами. Міжнародні перекази Western Union та MoneyGramm виплачуємо в іноземній валюті для клієнтів банку в гривневому еквіваленті. Система SWIFT працює лише на зарахування коштів на валютні рахунки. По переказу SWIFT видача готівки в іноземній валюті з рахунків клієнтів можлива в межах доведених головним банком лімітів, але не більше еквівалент 30 000 грн. в день

 

 • Чи є можливість отримати/надіслати переказ в іноземній валюті?

Так, клієнти банку можуть скористатися міжнародними системами переказу Western Union та MoneyGram. Ми виплачуємо такі перекази в іноземній валюті або у гривневому еквіваленті. 

Система SWIFT працює лише на зарахування коштів валютних рахунків, а видача готівки в іноземній валюті з рахунків клієнтів лімітована —  не більше 100 тис гривень/день в еквіваленті. Відправлення коштів через систему SWIFT наразі неможливе.  

 

 • Банківські скриньки: безпечно для зберігання цінностей?

Індивідуальні банківські скриньки — краще рішення для захисту цінностей, адже зберігання грошей, коштовностей та інших дороговартісних предметів вдома, у квартирі — це не завжди безпечно, тим паче, під час воєнного стану

Сейфи банку розміщені у сертифікованих банківських сховищах і мають багаторівневу систему захисту, орендар сейфу має особистий доступ до скриньки, вміст якої залишається конфіденційним. 

Розміри скриньок індивідуальні, тривалість оренди кожен клієнт визначає самостійно.

 

 • Що таке кредитні канікули для фізичних осіб?

Це відтермінування сплати тіла кредиту та відсотків. Пропозиція актуальна до 30 квітня 2022 року для кожного нашого клієнта.

Тепер кожен позичальник має можливість сплатити кредит по мірі своїх можливостей. 

Для активації кредитних канікул не потрібно відвідувати відділення — якщо чергове погашення боргу не відбулося, банк розцінює це як згоду на пільгові умови канікул. 

Якщо позичальник сплачує кредит вчасно — всі кошти зараховуються без змін. Звісно, варто розуміти, що кредитні канікули це не прощення боргу, а тільки перенесення сплати боргу на інший термін.

 

 • Як отримати кредитні канікули?

– Все відбувається автоматично, без візиту клієнтів у відділення та підписання договорів: несплата чергових платежів згідно поточного графіку погашення, підтверджуватиме згоду клієнта на його відтермінування в межах кредитних канікул.

– Платежі по основному боргу та відсотках будуть перенесені рівномірно на весь термін кредиту, при ануїтетному графіку платежів або на останній платіж по класичному графіку платежів.

– Клієнти мають можливість виплачувати кредит протягом кредитних канікул, ці платежі будуть обов’язково зараховані в погашення основного боргу. При кредитних канікулах відсотки з лютого по квітень будуть рівномірно розподілені по графіку платежу при ануітетній схемі погашення або перенесені на останній платіж при класичній схемі погашення.

– По кредитних договорах, термін погашення яких припадає на період до 30 квітня 2022 року із класичною схемою погашення, та до 1 травня 2022 року із ануітетною схемою погашення, Банк може запропонувати наступні види реструктуризації:

🔘 Запропонувати кредитні канікули, на умовах викладених вище, на строк що не перевищує термін дії кредитного договору

🔘 Рефінансування завершеного кредиту/ВКЛ/овердрафту на умовах діючих продуктів, з дотриманням стандартної процедури видачі кредитів. Як виняток, залишити завершений кредит в прострочці до відміни воєнного стану, з умовою проведення ФЕА та прийняття рішення після відміни воєнного стану, при цьому інформувати клієнта про відсутність нарахування пені за прострочку.

🔘 На період дії воєнного стану та протягом 31 дня після його відміни, комісію за розгляд заявки на зміну графіку чи рефінансування кредиту в рамках даного рішення, комісію за зміну графіку, комісію за дострокове погашення, комісію за невикористаний ліміт  – не застосовувати.

🔘 До окремого рішення Правління на час дії воєнного стану припинити видачу кредитів та кредитні транші в рамках кредитних ліній. Кредитування позичальників можливе у виняткових обґрунтованих випадках за рішенням кредитного комітету, рівень повноважень якого не менше 4-го рівня.

🔘 Зміна умов кредитування по діючих кредитах фізичних осіб залишається на рівні повноважень стандартних Кредитних комітетів, зміна умов кредитування по діючих кредитах юридичних осіб та ФОП погоджується кредитним комітетом не менше 4-го рівня

🔘 При зверненні за припинення нарахування відсотків осіб, які мобілізовані до ЗСУ, Банк готовий припинити нарахування відсотків за кредитними зобов’язаннями згідно вимог законодавства та укласти відповідні зміни до договорів після відміни воєнного стану.

– Інформація для фізичних осіб, які користуються кредитними картками та овердрафтами Банку «Львів»: для фізичних осіб, які користуються кредитними картками та овердрафтами Банку Львів встановлюється пільговий період з 01 березня 2022 року до 30 квітня 2022 року.

 

 • Чи безпечно залишати депозит у банку?

Рекомендуємо не поспішати забирати гроші з банку, адже по-перше, вони у безпеці, захищені державою та європейськими акціонерами Банку Львів. По-друге, зараз кожна гривня на банківських рахунках підтримує стабільність та ліквідність фінансової системи, що критично важливо для країни в умовах воєнного стану. Депозит у банку — це ваш внесок у стійкість та подальше відновлення економіки країни.

 

 • Чи зараз банк кредитує фізичних осіб? Чи є пільгові умови?

На даний момент кредитування призупинено, про відновлення такої можливості клієнтів буде проінформовано.

 

 • Чи може харків’янин (не Західна Україна) отримати у Банку Львів кредит?

На даний момент кредитування призупинено, про відновлення такої можливості клієнтів буде проінформовано

 

 • Що буде якщо я не буду вчасно сплачувати бізнес-кредит?

Банк Львів був і залишається надійним партнером для підприємців,  тому ми, під час воєнного стану в країні, надаємо “кредитні канікули” для бізнесу. Це відтермінування сплати тіла кредиту та відсотків за лютий, березень і квітень 2022 року. Тобто, якщо ви не можете зараз сплатити платіж за цей період, банк, за принципом мовчазної згоди клієнтів, переносить платіж на наступні періоди. Для активації цих пільгових умов клієнту не обов’язково відвідувати відділення. 

Нам важливо зберегти стабільність бізнесу та спроможність розвиватися у складних умовах війни. Будьте впевнені — ми підтримаємо і допоможемо, ми маємо високий рівень розуміння. 

 

 • Чи можу я взяти бізнес-кредит зараз? Чи є пільгові умови?

Так, на період воєнного стану в країні, у поточних клієнтів Банку Львів, залишається можливість користуватися раніше встановленими лімітами овердрафтами. Та варто розуміти, що підходи до кредитування переглядаються щотижнево. Про усі вагомі зміни ми інформуємо своїх клієнтів на сайті банку та на сторінках банку у соціальних мережах.

 

 • Чи діє програма доступних кредитів 5-7-9?

Так, компенсація відсотків за діючими кредитами Програми “Доступні кредити 5-7-9%” — зберігається. Про можливість видачі нових кредитів за умовами цієї програми, Банк Львів буде повідомляти окремо.

 

 • Що таке кредитні канікули для бізнесу? Умови канікул? 

Кредитні канікули – це відтермінування сплати тіла кредиту та відсотків за лютий, березень та квітень. Відтерміновані тіло та відсотки розподіляються рівномірно на наступні платежі, починаючи від травня 2022 (при ануїтеному графіку погашення) або переносяться на кінець терміну кредиту (при класичній схемі погашення кредиту). Відтерміновані відсотки не добавляються до тіла кредиту та на них не нараховуються відсотки та пеня.

 

 • Чи потрібна фізична присутність клієнта для оформлення кредитних канікул? 

Якщо у Вас немає можливості бути присутнім на відділенні, то у випадку несплати платежу за кредитом Банк за принципом мовчазної згоди відтермінує даний платіж. Це правило стосується платежів за лютий, березень та квітень.

 

 • Чи є можливість дострокового погашення після оформлення кредитних канікул? 

Дострокове погашення кредитів здійснюється згідно стандартної процедури, передбаченої Вашим кредитним договором, та можливе як в період дії кредитних канікул, так і після їх завершення.

 

 • Чи нараховуються штрафні санкції на прострочені платежі під час воєнного стану? 

Штрафні санкції за прострочені платежі під час воєнного стану не нараховуються. Наша команда робить усе можливе, аби клієнти банку мали змогу платити за кредитами тоді, коли це буде можливим і комфортним. Ми діємо згідно з пропозиціями Національного банку України та за власною ініціативою підтримуємо бізнес регіону та своїх клієнтів.

 

 • Чи відміняється оплата по кредиту для клієнтів, які мобілізувалися і стали до лав захисників? 

Стосовно кредитів, позичальники яких є мобілізовані, оплата відсотків за користування кредитом буде скасовуватися у випадках та за умов, передбачених чинним законодавством України.

Банк діє відповідно до вимог законодавства, зокрема оплата відсотків за користування кредитом для мобілізованих осіб скасовується у випадках, передбачених чинним законодавством України. Окрім того, нагадуємо що Банк пропонує усім своїм клієнтам кредитні канікули, в тому числі відтермінування оплати основного боргу (тіла кредиту) на термін до кінця квітня 2022р. 

 

 • Чи існують державні програми для підтримки бізнесу під час воєнного стану? 

На даний момент розробляються кілька державних програм для фінансування потреб бізнесу в період воєнного стану. Коли вони будуть впроваджені, відповідна інформація буде розміщена у відкритому доступі.

 

 • Банк Львів буде підтримувати нових та поточних агро клієнтів на посівну? 

На даний момент Банк шукає можливості для цільової фінансової підтримки агробізнесу. Відповідна інформація буде розміщена у відкритому доступі

 

 • Чи можна отримати новому бізнес-клієнту овердрафт у Банку Львів, якщо всі обороти є в іншому банку? Якщо можна, то які умови? 

Дані питання розглядаються індивідуально. Звертайтеся до найближчого відділення банку на контакт центр Банку.

 

 •  Чи є можливість збільшення ліміту овердрафту, якщо обороти зросли за останній період? 

Дані питання розглядаються індивідуально. Звертайтеся до свого персонального менеджера.

 

 •  Чи можна купувати валюту для юридичних осіб на погашення кредитів в умовах воєнного стану? 

Так, зараз є можливість купити валюту на погашення кредитів у Банку Львів.