icon-courses Курси
 • Як працює банк під час воєнного стану?

Наша команда забезпечує безперебійність роботи банку: відділення відкриті, у банкоматах є готівка, депозити кожного вкладника захищені державою та європейським капіталом, а виконання кредитних зобов’язань для приватних і бізнес-клієнтів ми перевели на пільгові умови, оголосили кредитні канікули. 

Велика кількість послуг доступна у мобільному застосунку та через інтернет-банкінг, експерти контакт-центру щодня на зв’язку, як і персональні менеджери.

 

 • Чи доступний ліміт овердрафтів для фізичних осіб?

На даним момент клієнти у яких встановлено кредитний ліміт можуть ним користуватись.

 

 • З якими системами грошових переказів ми працюємо/скільки коштів у валюті можна отримати?

Працюємо з такими системами міжнародних переказів, як Western Union і MoneyGram, а також зі SWIFT переказами. Видача готівки у Банку з рахунків клієнтів можлива в межах доведених НБУ лімітів, станом на 01.07.2022 р. не більше еквівалент 100 000 грн. в день.

 

 • Чи є можливість отримати/надіслати переказ в іноземній валюті?

Так, клієнти банку можуть скористатися міжнародними системами переказу Western Union та MoneyGram. Ми виплачуємо такі перекази в іноземній валюті або у гривневому еквіваленті.

Система SWIFT працює лише на зарахування коштів валютних рахунків. Відправлення коштів через систему SWIFT наразі неможливе.

 

 • Банківські скриньки: безпечно для зберігання цінностей?

Індивідуальні банківські скриньки — краще рішення для захисту цінностей, адже зберігання грошей, коштовностей та інших дороговартісних предметів вдома, у квартирі — це не завжди безпечно, тим паче, під час воєнного стану

Сейфи банку розміщені у сертифікованих банківських сховищах і мають багаторівневу систему захисту, орендар сейфу має особистий доступ до скриньки, вміст якої залишається конфіденційним.

Розміри скриньок індивідуальні, тривалість оренди кожен клієнт визначає самостійно.

 

 • Чи зараз банк кредитує фізичних осіб? 

Так. Можна отримати готівковий кредит на будь-які потреби без застави та поруки. Детальна інформація за посиланням Кредит Готівковий.

 

 • Чи безпечно залишати депозит у банку?

Так. По-перше, вони у безпеці, захищені державою та європейськими акціонерами Банку Львів. По-друге, зараз кожна гривня на банківських рахунках підтримує стабільність та ліквідність фінансової системи, що критично важливо для країни в умовах воєнного стану. Депозит у банку — це ваш внесок у стійкість та подальше відновлення економіки країни.

 

 • Що буде якщо я не буду вчасно сплачувати бізнес-кредит?

Банк Львів був і залишається надійним партнером для підприємців,  тому ми, під час воєнного стану в країні, надаємо “кредитні канікули” для бізнесу. Це відтермінування сплати тіла кредиту та відсотків за лютий, березень і квітень 2022 року. Тобто, якщо ви не можете зараз сплатити платіж за цей період, банк, за принципом мовчазної згоди клієнтів, переносить платіж на наступні періоди. Для активації цих пільгових умов клієнту не обов’язково відвідувати відділення. 

Нам важливо зберегти стабільність бізнесу та спроможність розвиватися у складних умовах війни. Будьте впевнені — ми підтримаємо і допоможемо, ми маємо високий рівень розуміння. 

 

 • Чи можу я взяти бізнес-кредит зараз? Чи є пільгові умови?

Так, на період воєнного стану в країні, у поточних клієнтів Банку Львів, залишається можливість користуватися раніше встановленими лімітами овердрафтами. Та варто розуміти, що підходи до кредитування переглядаються щотижнево. Про усі вагомі зміни ми інформуємо своїх клієнтів на сайті банку та на сторінках банку у соціальних мережах.

 

 • Чи діє програма доступних кредитів 5-7-9?

Так, компенсація відсотків за діючими кредитами Програми “Доступні кредити 5-7-9%” — зберігається. Про можливість видачі нових кредитів за умовами цієї програми, Банк Львів буде повідомляти окремо.

 

 • Що таке кредитні канікули для бізнесу? Умови канікул? 

Кредитні канікули – це відтермінування сплати тіла кредиту та відсотків за лютий, березень та квітень. Відтерміновані тіло та відсотки розподіляються рівномірно на наступні платежі, починаючи від травня 2022 (при ануїтеному графіку погашення) або переносяться на кінець терміну кредиту (при класичній схемі погашення кредиту). Відтерміновані відсотки не добавляються до тіла кредиту та на них не нараховуються відсотки та пеня.

 

 • Чи потрібна фізична присутність клієнта для оформлення кредитних канікул? 

Якщо у Вас немає можливості бути присутнім на відділенні, то у випадку несплати платежу за кредитом Банк за принципом мовчазної згоди відтермінує даний платіж. Це правило стосується платежів за лютий, березень та квітень.

 

 • Чи є можливість дострокового погашення після оформлення кредитних канікул? 

Дострокове погашення кредитів здійснюється згідно стандартної процедури, передбаченої Вашим кредитним договором, та можливе як в період дії кредитних канікул, так і після їх завершення.

 

 • Чи нараховуються штрафні санкції на прострочені платежі під час воєнного стану? 

Штрафні санкції за прострочені платежі під час воєнного стану не нараховуються. Наша команда робить усе можливе, аби клієнти банку мали змогу платити за кредитами тоді, коли це буде можливим і комфортним. Ми діємо згідно з пропозиціями Національного банку України та за власною ініціативою підтримуємо бізнес регіону та своїх клієнтів.

 

 • Чи відміняється оплата по кредиту для клієнтів, які мобілізувалися і стали до лав захисників? 

Стосовно кредитів, позичальники яких є мобілізовані, оплата відсотків за користування кредитом буде скасовуватися у випадках та за умов, передбачених чинним законодавством України.

Банк діє відповідно до вимог законодавства, зокрема оплата відсотків за користування кредитом для мобілізованих осіб скасовується у випадках, передбачених чинним законодавством України. Окрім того, нагадуємо що Банк пропонує усім своїм клієнтам кредитні канікули, в тому числі відтермінування оплати основного боргу (тіла кредиту) на термін до кінця квітня 2022р. 

 

 • Чи існують державні програми для підтримки бізнесу під час воєнного стану? 

На даний момент розробляються кілька державних програм для фінансування потреб бізнесу в період воєнного стану. Коли вони будуть впроваджені, відповідна інформація буде розміщена у відкритому доступі.

 

 • Банк Львів буде підтримувати нових та поточних агро клієнтів на посівну? 

На даний момент Банк шукає можливості для цільової фінансової підтримки агробізнесу. Відповідна інформація буде розміщена у відкритому доступі

 

 • Чи можна отримати новому бізнес-клієнту овердрафт у Банку Львів, якщо всі обороти є в іншому банку? Якщо можна, то які умови? 

Дані питання розглядаються індивідуально. Звертайтеся до найближчого відділення банку на контакт центр Банку.

 

 •  Чи є можливість збільшення ліміту овердрафту, якщо обороти зросли за останній період? 

Дані питання розглядаються індивідуально. Звертайтеся до свого персонального менеджера.

 

 •  Чи можна купувати валюту для юридичних осіб на погашення кредитів в умовах воєнного стану? 

Так, зараз є можливість купити валюту на погашення кредитів у Банку Львів.