icon-courses Курси

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надав Банку Львів кредит у розмірі 10 млн євро, у гривневому еквіваленті, для подальшого кредитування мікро-, малих і середніх підприємств західного регіону країни.

Не менше 50% коштів цього кредиту буде використано для фінансування “зелених” технологій.

Це означає, що підприємці можуть отримати кредит на оновлення техніки та обладнання, яке відповідає новим енергоефективним стандартам. Кредит допоможе бізнесам змінювати свої виробничі процеси на більш екологічні та такі, що зменшують негативний вплив на довкілля.

“Ми раді продовжувати нашу співпрацю з ЄБРР та розвивати свій стратегічний напрям — підтримка сталих і “зелених” рішень у підприємництві. Ці кошти допоможуть нам підсилити свою спроможність фінансувати малий та середній бізнес регіону і впливати на поширення енергоефективних практик, “зелених” технологій ведення бізнесу загалом” — коментує Ашот Абраамян, Голова Правління Банку Львів.

Значну частину кредитних коштів банк планує направити на підтримку бізнесу, який розвивається та потребує додаткових вкладень для відкриття нових ліній, продуктів, або ж — інших бізнес-цілей.

“До речі, таку бізнес-позику можна буде отримати саме у гривні, що є важливою перевагою для підприємців. Адже, валютні ризики для такої позики значно зменшуються” — доповнює Ашот Абраамян.

Фінансування є частиною ініціативи EU4Business-EBRD initiative, що спрямована на покращення доступу малого українського бізнесу до коштів на розвиток власної справи, до гривневої позики, яка дозволяє зменшити валютні ризики підприємця.

ЄБРР є провідним інституційним інвестором в Україні, який на сьогодні інвестував більше 15 мільярдів євро у 505 проєктів. Одним із важливих напрямів діяльності ЄБРР є підтримка невеликого бізнесу та масштабування енергоефективних практик, що стимулюють розвиток енергетичної незалежності, сприяють реформуванню бізнес-середовищ.

 

Telegram Viber