icon-courses Курси

Банк Львів і його однойменний благодійний фонд разом з міжнародним гуманітарним агентством Оксфам оголошують про унікальну партнерську грантову програму, спрямовану на підтримку малого бізнесу, що займається благодійністю та допомагає постраждалим через війну українцям. 

Програма вартістю 1 мільйон євро триватиме до 31 серпня 2023 року. І має на меті — допомогти мінімум 40 підприємствам Західного регіону України, які зможуть отримати до 25 тис. євро індивідуального гранту. Банк Львів відповідатиме за отримання, затвердження та видачу грантів для бізнесів, які надають швидкий доступ до речей і послуг першої потреби, допомагають з працевлаштуванням та адаптацією вимушено переселених українців. 

Для Оксфаму співпраця з Банком Львів — це перша в Україні ініціатива з надання гуманітарної допомоги через відповідальний бізнес за сприяння та у партнерстві з банком.

«Грант для підтримки бізнесу — унікальна програма для Оксфаму, Банку Львів і України загалом. Ми працювали разом з командою Оксфаму, щоб досягти спільної мети — допомогти постраждалим від війни в Україні. З перших днів повномасштабної агресії українські підприємці інтуїтивно допомагали мільйонам людей, які шукали безпечного прихистку. Грант — це допомога таким бізнесам відновитися та стабілізуватися: щоб вони продовжували розвивати свою благодійну діяльність, мали змогу працевлаштовувати вимушено переселених людей та надавати продукти і послуги першої необхідності тим, хто цього потребує. Ми щиро вдячні Оксфаму за солідарність та підтримку», — говорить Наталія Осадчій, заступниця голови правління Банку Львів.

«Оксфам вважає, що один із найшвидших та найефективніших способів допомогти українцям відновити своє життя — це розвиток якісної місцевої економіки. Інвестуючи в малий бізнес, що займається благодійністю, можна допомогти більшій кількості людей, які потребують необхідних товарів та послуг. Банк Львів має відповідну компетенцію для пошуку й відбору таких бізнесів, які готові ефективно використати  грант для задоволення потреб громади», — коментує Нікола Бей, керівник напряму реагування Оксфам в Україні.

Грант може бути використаний для допомоги у відновленні та стабілізації бізнесу, який прагне продовжувати власну благодійну діяльність і підтримувати постраждалих від війни життєво необхідними товарами, послугами на благодійній основі. Зокрема, йдеться про забезпечення їжею, водою, засобами гігієни, притулком. 

Під час оцінювання заявок від бізнесу відбірковий комітет грантової програми буде звертати особливу увагу на позитивний досвід у благодійництві, репутацію компанії та її засновника, видимі та вимірювані результати попередніх благодійних ініціатив і вплив майбутніх благодійних проєктів на якнайбільшу кількість тих, хто потребує допомоги. Онлайн-заявки банк прийматиме через лендинг  https://www.banklviv.com/grant-oxfam/

«Спільна робота Оксфаму, банку та бізнесу дасть масштабний соціальний ефект. Ми сприятимемо доступу до грантів і бізнесам, які працюють у сільських місцевостях, тим, хто є сільськогосподарським виробником та потребує  відновлення. За допомогою грантової підтримки ми прагнемо досягти тривалого ефекту, щоб люди, які втратили все, отримали реальну можливість почати життя заново, стати фінансово стійкішими та мали надію на майбутнє», – додає Наталія Осадчій.

Про Банк Львів
https://www.banklviv.com/ 

Європейський банк, який з 1990 року надає надійні банківські послуги бізнесу та приватним особам на Заході України. Банк Львів є одним з банків Західного регіону України, який демонструє найвищі темпи розвитку та є провідним кредитором мікро-, малих та середніх підприємств. Візія Банку Львів — бути банком №1 у Західній Україні для людей, які активно розвивають та вдосконалюють локальне бізнес-середовище. Входячи до тридцятки провідних банків України, Банк Львів здійснює діяльність через 19 відділень на Заході країни та у Києві. Банк співпрацює з авторитетними міжнародними фінансовими установами, такими як KfW, Triodos Bank, EBRD, EFSE, GGF, EIB та USAID.

Про Оксфам
https://www.oxfam.org/ 

Міжнародна організація, яка об’єднує 20 філій, що працюють більш ніж у 90 країнах у всьому світі. Метою діяльності об’єднання є розв’язання проблем бідності та пов’язаної з нею несправедливістю. Кінцева мета усіх проєктів Оксфаму – дати людям змогу реалізувати свої права та можливості, особисто керувати власним життям, отримувати гідну оплату за виконану працю тощо.

 

Telegram Viber